این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نخستین موسسه با کمترین قیمت اعزام دانشجو به روسیه در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

در کدام دانشگاههای دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟آیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقطع ارشد دانشگاه دولتی روسیهشرایط پذیرش در دانشگاه لومونسف روسیه ویژه دانشجویان نمونه ارشد و دکتریاولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور به ویژه روسیه در ایرانشرایط زندگی در روسیه و هزینه ویزای دانشجویی در این کشوربزرگترین موسسه اعزام دانشجو به مسکو در ایران

یکی از فعالیت هایی که موسسات حقوقی و اقامتی برای متقاضیان دریافت پناهندگی و اقامت در کشورهای دیگر انجام می دهند، اعزام کردن دانشجویان به این کشور ها برای ادامه دادن تحصیلات آکادمیک در مراکز آموزش عالی آنها هستند. یکی از کشور هایی که معمولا به عنوان نخستین مقصد این نوع اعزامها انتخاب می شود، کشور روسیه است. برای آشنایی با موسسه های فعال در این زمینه که با کمترین قیمت اعزام دانشجو به روسیه را در کشور انجام می دهند، می توانید به جستجو کردن در وب سایت های آنلاین بپردازید.

نخستین موسسه با کمترین قیمت اعزام دانشجو به روسیه در کشور

در کدام دانشگاههای دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟

در کدام دانشگاههای دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟همواره دانشجویان و محصلین سراسر دنیا، به دنبال مراکزی برای کسب تخصص و مهارت های مورد نیاز خود هستند که در وهله اول از سطح بالای علمی برخورداز بوده و اساتید زبردستی را در خود داشته باشد.
کشور ایران که زمانی به عنوان یکی از ابر قدرت های دنیا شناخته می شد و مهد علم و دانش و هنر جهانیان بود، همیشه یکی از اولین انتخاب های این اشخاص برای کسب علم و دانش در این دیار و نزد استادان ایرانی بود.

اما امروزه در گذر زمان، کم و بیش کشور ما به یک منطقه ی کمتر توسعه یافته و وابسته به دانش های روز نقاط دیگر دنیا تبدیل شده است. به همین دلیل، جوانان این مرز و بوم به دنبال راه هایی برای خروج از کشور و وارد شدن به موسسات آموزشی سایر ملل هستند.

اما یکی از نکاتی که برای هر شخصی قبل از اعزام به خارج از کشور مورد توجه قرار می گیرد این است که، در کدام دانشگاههای دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟

 برای کسب آگاهی های لازم در این زمینه می توانید با مدیران و مشاوران موسسه های اعزامی مشورت کنید.

آیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟

آیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟یکی از آرزوها و رویاهای اکثر جوانان کشور این است که بتوانند تحصیل خود را در یکی از دانشکده های کشور های اروپایی ادامه دهند.
از مهم ترین کشورهایی که می توان در این راستا از آن نام برد، کشور
روسیه است. این کشور با دارا بودن قدمت تاریخی بسیار زیاد، وسعت پهناور و
امپراطوری قدرتمند، به عنوان یکی از سرآمد ترین نقاط دنیا در زمینه پیشرفت
های علمی شناخته می گردد.

یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه لومونوسوف روسیه است که علاوه بر دارا بودن
شرایط و امکانات رفاهی و علمی بسیار بالا، هزینه های مقرون به صرفه ای
برای افراد خواهد داشت.

شاید برای شما سوال باشد که آیا دانشگاه دولتی مسکو، وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟
برای پاسخ به این سوال باید گفت که بله، دانشگاه ایالتی این شهر روسیه، در سال های گذشته در رتبه صد و هشتاد جهانی قرار داشت و امروزه این رتبه به هشتاد ارتقا یافته است.

این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش عالی جهان شناخته می شود و ارائه دهنده تمامی رشته های تحصیلی از جمله تحصیل پزشکی و داروسازی نیز است. رشته پزشکی دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیه، یکی از اولین انتخاب های دانشجویان ایرانی است و دلیل آن نیز سختی ورود به این رشته در داخل کشور می باشد.

رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقطع ارشد دانشگاه دولتی روسیه

رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی در مقطع ارشد دانشگاه دولتی روسیهبا توجه به این که زبان رسمی مردم کشور روسیه، زبان روسی است، پس آموزش های ارائه شده در دانشکده های این کشور نیز عمدتا به همین زبان هستند و یکی از پیش نیاز های هر فرد برای تحصیل در این مراکز، آموختن این زبان می باشد که دوره ای با این هدف در این موسسات برای این اشخاص در نظر گرفته می شود.

اما برخی از رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی روسیه، مطالب درسی را به زبان انگلیسی و فرانسوی به دانشجویان می آموزند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه دولتی لومونوسوف است که رشته های زیر را به این زبانها می آموزد:

 1. زیست شناسی
 2. زمین شناسی
 3. اقتصاد
 4. علوم سیاسی
 5. تجارت

مراحل دریافت پذیرش تحصیل در دانشگاه لومونوسوف روسیه به شرح زیر است:

 • اخذ تاییدیه تحصیلی
 • ترجمه کردن مدارک به زبان روسی
 • دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر
 • گرفتن ویزای تحصیلی
 • گرفتن بلیط هواپیما برای این کشور

شرایط پذیرش در دانشگاه لومونسف روسیه ویژه دانشجویان نمونه ارشد و دکتری

شرایط پذیرش در دانشگاه لومونسف روسیه ویژه دانشجویان نمونه ارشد و دکتریدانشجویان نمونه مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری، که متقاضی ورود به دانشگاه لومونسف موسکو در کشور روسیه هستند، باید با شرایط پذیرش ویژه خود آشنا شوند. این شرایط شامل موارد زیر است:

 • انتخاب کردن دانشگه مورد نظر، آشنایی با آزمون ها و برنامه های آموزشی
 • حضور در این شهر و ارائه مدارک اصل به مدیران موسسات
 • ارائه گواهی های تحصیلی لازم به دانشگاه
 • موفقیت در آزمون های ورودی (برای دوره های فوق دو آزمون ورودی برگزار می گردد)
 • گرفتن دعوت نامه و ویزای اقامت در این کشور

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور به ویژه روسیه در ایران

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور به ویژه روسیه در ایرانموسسه های حقوقی و وکالت بسیاری در داخل ایران، به ارائه خدمات مربوط به دریافت ویزا و اقامت در خارج از کشور به ویژه روسیه، و اعزام نمودن دانشجویان و دریافت بورسیه های تحصیلی برای آنان از این مراکز می پردازند.

این موسسات تمامی مراحل مربوط به دریافت پذیرش از این کشورها، از ترجمه کردن همه مدارک و نامه ها به زبان مورد نظر و ارسال آن ها برای سفارت و وزارت امور خارجه این دولت ها گرفته تا همراهی با افراد برای ثبت نام و سایر مراحل اقامتی را انجام می دهند.

برای آشنایی با اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج در ایران، بهتر است در اینترنت جستجو کنید.

شرایط زندگی در روسیه و هزینه ویزای دانشجویی در این کشور

شرایط زندگی در روسیه و هزینه ویزای دانشجویی در این کشوریکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از خروج از کشور و رفتن به روسیه در نظر بگیرید، شرایط زندگی در این کشور و راه های دریافت کردن ویزای دانشجویی و نیز هزینه های دانشگاه های روسیه می باشد.

دانشگاه ملی لومونسف مسکو که یک موسسه آموزش عالی دولتی و جزو برترین دانشکده های دنیا است، از نظر میزان هزینه ها و مخارج تحصیلی، نسبتا مقرون به صرفه می باشد. بخصوص که برای دانشجویان خوابگاه هایی با بهای ارزان در نظر گرفته شده است تا زندگی و اقامت آنان را آسان تر سازد.

بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به مسکو در ایران

بزرگترین موسسه اعزام دانشجو به مسکو در ایرانشهر مسکو پایتخت کشور روسیه است و دارای بهترین و بزرگ ترین دانشگاه های دولتی دنیا می باشد. دانشگاه ایالتی لومونوسوف مسکو یکی از این موارد است که در سطح بسیار بالای علمی بوده و از امکانات رفاهی بسیار زیادی نیز برخوردار است. همین عامل سبب شده است که این دانشگاه به عنوان اولین انتخاب دانشجویان ایرانی برای دریافت پذیرش در نظر گرفته شود.

بزرگترین موسسه های اعزام دانشجو به روسیه فعال در ایران، با ارائه دادن اطلاعات کامل از شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی این دولت و یک دورنمای واضح از زندگی در این دیار، شما عزیزان را برای انتخاب صحیح یاری می کنند.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید