این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نخستین مرکز اعزام دانشجو به روسیه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تحصیل و اعزام دانشجو به روسیهلیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم نخستین مرکز اعزام دانشجو به روسیه در ایران بزرگترین موسسه اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیل در روسیهصفر تا صد تحصیل در دانشگاه های روسیه 2019نحوه دریافت گواهی تایید کننده سطح دانش زبان روسینحوه اخذ پذیرش و تحصیل پزشکی دندانپزشکی داروسازی در روسیه

اعزام دانشجو به روسیه، شرایط عمومی و خصوصی متعددی بسته به رشته انتخابی دارد که باید قبل از اقدام به امور مهاجرتی با آنها آشنایی کامل داشته باشید. طی سالهای اخیر موسسات و مراکز بسیاری در ایران فعالیت مستمری در زمینه اعزام دانشجو جهت ادامه تحصیل با هزینه ها پایین را آغاز نموده اند. نخستین مراکز فعال اغلب در تهران و دیگر کلان شهرها فعال هستند که آشنایی با شرایط، قوانین و مقررات اعزامی آنها، کمک شایانی به متقاضیان خواهد کرد.

نخستین مرکز اعزام دانشجو به روسیه در ایران

نحوه تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

نحوه تحصیل و اعزام دانشجو به روسیهشاید اولین سوالی که در ذهن شما نقش ببندد این باشد که چرا کشور روسیه مکان مناسبی برای ادامه تحصیل و اعزام دانشجو می باشد؟ در این باره باید گفت که مدارس و دانشگاه های روسیه شرایط محیطی و تحصیلی مناسبی را برای دانشجویان فراهم می کنند.

از سوی دیگر مدارک تحصیلی صادر شده از سوی دانشگاه های روسیه در بسیاری از دانشگاه های اروپایی و آمریکایی از اعتبار بالایی برخورد است. از این رو تحصیل در روسیه مزایای زیادی برای کسانی که قصد مهاجرت با مدرک دانشگاهی به نقاط مختلف جهان را دارند، مناسب خواهد بود.

توجه کنید که قبل از هر اقدامی آشنایی با نحوه تحصیل در دانشگاه های مختلف و شناخت تمام زاوایایی پذیرش دانشجو اهمیت بالایی دارد. بنابراین انجام مشاوره از طریق کارشناسان و موسسات فعال در این زمینه اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم موسسه اعزام دانشجو وظایف متعددی از جمله مشاوره دقیق و تنظیم اسناد مربوطه و پیگیری قوانین، شرایط و نحوه اعزام متقاضی را بر عهده دارد. طی سالهای اخیر به واسطه افزایش تقاضا برای گرفتن بورسیه تحصیلی در مقاطع مختلف، تعداد و فعالیت این موسسات نیز رونق چشمگیری داشته است.

این در حالی است که برخی افراد سودجو نیز اقدام به تاسیس موسسات غیر مجاز و صدور مدارک تقلبی می نامند. از این رو شناخت لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم به روسیه برای متقاضیان اهمیت زیادی دارد.

برخی از شرکت‌ های اعزام دانشجو به روسیه که دارای مدرک فعالیت از وزارت علوم هستند عبارتند از:

  • بنیاد جهانی پژوها در تهران
  • اندیشه یاران جوان در تهران
  • آزما ارتباط قرن در تهران
  • پیام آوران علم و فرهنگ زمرد در تهران
  • دنیای دانش بهنام در تهران

نخستین مرکز اعزام دانشجو به روسیه در ایران

نخستین مرکز اعزام دانشجو به روسیه در ایران یکی از روش های اعزام دانشجو به کشور روسیه با بورسیه تحصیلی است. بورسیه های مختلفی از سوی دانشگاه های روسیه برای دانشجویان در نظر گرفته می شود که هر کدام شرایط خاص خود را دارا می باشند.

برخی از مهمترین انواع بورسیه دانشگاه های روسیه موارد زیر را شامل می شوند:

  1. بورسیه ملی روسیه: بالاترین نوع بورسیه به شمار می رود که اغلب به مدیران علمی و طراحان پروژه های اقتصادی اعطا می شود.
  2. بورسیه سازمان های تجاری در روسیه: همانطور که از نام آن مشخص است شرکت های غیر دولتی اعطا کننده این نوع بورسیه هستند. البته بورسیه تجاری فقط به افرادی که تابعیت این کشور را داشته باشند تعلق می گیرد.
  3. بورسیه تحصیلی دکترا: دانشجویان مقطع دکترا که قصد ادامه تحصیل در کشور روسیه را دارند می توانند اقدام به درخواست جهت اخذ آن را نمایند. به علت بالا بودن تقاضا برای این نوع بورسیه، میزان رقابت در آن نیز بالا می باشد.

برخی از نخستین مراکز که تجربه و سابقه فعالیت جهت اعزام دانشجو را دارند، به راحتی می توانند از راه های قانونی بهترین انوع بورسیه ها را برای متقاضیان با توجه به شرایط آنها پیشنهاد دهند.

بزرگترین موسسه اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیل در روسیه

بزرگترین موسسه اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تحصیل در روسیهاگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی را دارید، می توانید بدون نیاز به اخذ مدارکی مانند IELTS یا مدرک زبان روسی اقدام نمایید. گفتنی است که پیش نیاز ورود به رشته های پزشکی در دانشگاه های روسیه، منوط به گذراندن دوره های پادفک است.

پادفک دوره هایی بین 9 تا 12 ماه را شامل می شود که در آنها دروس پایه تدریس می شوند. بعد از اخذ قبولی در این دوره، آزمون ورودی دانشگاه در رشته پزشکی مورد نظر از متقاضی گرفته می شود.

توجه کنید که در هر رشته و هر مقطعی شرایط و ضوابط خاصی وجود دارد که داشتن اطلاعات کافی از آنها اهم واجبات است. داشتن وکیل یا ارتباط مستقیم با مراکز معتبر اعزام دانجشو بهترین راه برای موفقیت در این راه خواهد بود.

صفر تا صد تحصیل در دانشگاه های روسیه 2019

صفر تا صد تحصیل در دانشگاه های روسیه 2019یکی دیگر از مقاطع تحصیلی که تقاضا برای آن بالا است، مقطع دکترا می باشد. تحصیل در مقطع دکترا بین 3 تا 5 سال متغیر است. انجام تحقیقات و پروژه های ارائه شده از سوی اساتید مهمترین وظایف دانشجویان در این دوره ها می باشد.

یکی از مهمترین الزامات برای تحصیل در دانشگاه های روسیه و مقطع دکترا، ارائه مدرک فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر است. از آنجایی که ارتباط با استاد راهنما در این دوره در سطح بالایی وجود دارد، آشنایی کامل با زبان روسی و انگلیسی اهمیت زیادی دارد.

از سوی دیگر امکان اخذ بورسیه تحصیلی بنا به تشخیص استاد راهنما در برخی از دانشگاه ها وجود دارد که می تواند شرایط بهترین را برای دانشجویان فراهم کند.

نحوه دریافت گواهی تایید کننده سطح دانش زبان روسی

نحوه دریافت گواهی تایید کننده سطح دانش زبان روسیسطح دانش زبان روسی یکی از نکات مورد توجه جهت تحصیل در برخی از رشته ها به ویژه در مقطع دکترا است. برای این امر ابتدا از متقاضی آزمونی به نام TPKN گرفته می شود.
TPKN به معنی آزمون زبان روسی به عنوان زبان خارجه است که در شش سطح مختلف برگزار می شود. به عنوان مثال سطح A1 به معنی داشتن حداقل سطح زبان روسی برای زندگی روزمره است.

قابل ذکر است که امتحان سطح دانش زبان روسی دارای شش بخش می باشد و در دو روز برگزار می شود. نگارش، مهارت خواندن، تسلط به دستور زبان و مهارت های شنیداری و گفتاری نمونه هایی از مراحل این آزمون به شمار می روند.

نحوه اخذ پذیرش و تحصیل پزشکی دندانپزشکی داروسازی در روسیه

نحوه اخذ پذیرش و تحصیل پزشکی دندانپزشکی داروسازی در روسیه تا به اینجا نکات مهمی در مورد شرایط تحصیل پزشکی در روسیه عنوان شد. هر چند این مفاهیم بسیار محدود است و به علت فراگیر بودن آن نیاز به بررسی دقیق شرایط دانشجو یا متقاضی توسط کارشناسان و مشاورین می باشد.

از این رو توصیه می شود جهت اخذ بورسیه تحصیلی روسیه در هر سطح و برای هر دانشگاه بهترین و در عین حال معتبرترین مراکز فعال مشاوره را انتخاب نمایید. مراکزی که دارای تائیده وزارت علوم و کد ثبت می باشند بهترین گزینه خواهد بود.

قابل ذکر است که تحصیل دکتری در روسیه دارای شرایط سخت ترین نسبت به دیگر مقاطع بوده و از این رو بررسی دقیقی در این باره لازم است.
هر چند داشتن مدارکی مانند مدرک زبان، رزومه، توصیه نامه تحصیلی، ترجمه روسی دانشنامه و داشتن پروپوزال (در مقطع دکترا) برای تمامی متقاضیان تحصیلی به روسیه الزامی هستند.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید