اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

با همکاری موسسه از جمله موسسه هایی با مجوز رسمی از وزارت علوم در حوزه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز است ، موسسه هایی که در زمینه ی اعزام دانشجو فعالیت دارند از نظر قانونی مکلف به گرفتن مجوز از وزارت علوم هستند .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

اعزام دانشجو در شهر شیراز

متاسفانه در سال های آخر موسسه هایی که بدون مجوز اقدام به فعالیت در حوزه ی اعزام دانشجو در این شهر و سایر شهر های کشورمان کرده اند . سفارش ما به شما این است که همیشه و همیشه مواظب افراد منفعت طلب و کلاه بردار باشید .

تمدید مجوز این موسسه های اعزام دانشجو تقریبا سالیانه یا یک ساله و نیم صورت می گیرد و این موسسه ها برای تمدید مجوز خود مکلف به ارائه ی گزارش های خود به وزارت علوم در باره ی اعزام و بقیه موارد هستند . البته بعضی مواقع این تمدید بنا به دلایلی با تاخیر رو به رو می شود .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

این موسسه حقوقی ، با بهره مندی از وکیل های مجرب و نماینده در کشور های گوناگون راه ورود شما یا فرزندانتان را در برترین دانشگاه های فراهم می نماید ، آشنایی با روند کار سفارت ها ، دانشگاه ها و . . . از ضروریات هر موسسه ای است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی تحصیل در کشور های گوناگون می توانید در همین مجموعه شرایط و راه های تحصیل را بررسی و جست و جو کنید .

این موسسه با داشتن کادری مجرب در کشورهای گوناگون خدماتی را کرده با بهترین کیفیت ارائه کند و رضایت دانشجو ها و خانواده های ایشان را به خود جلب نماید .

خدمات موسسه ی اعزام دانشجو در شیراز

بیشتر در موسسه های اعزام دانشجو خدمات برای گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی از دانشگاه و کشور مقصد گرفته می شود ، ارایه ی خدماتی در کشور مقصد برای انجام امور دانشجویی مانند استقبال در فرودگاه ، باز کردن حساب بانکی ، اجاره ی منزل یا خوابگاه و . . . از نمونه خدماتی است که معمولاً در کشور مقصد انجام می شود .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

هزینه ی تحصیل در روسیه

تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه هر چقدر که از نظر کیفیت نزدیک به اروپا باشد اما از نظر هزینه ، هزینه ی تحصیل در روسیه برای دانشجو ها به نسبت اروپا کمتر می باشد و با توجه به رشته و دانشگاه سالیانه از ۲۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰ دلار متغیر می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

اولین موسسه اعزام دانشجو به روسیه در ایران

 انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که افراد از آن طریق اقدام می کنند. یکی از این روش ها تحصیلات می باشد. ویزای تحصیلی یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها برای سف