اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به مسكو در شیراز / موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

با همکاری موسسه از جمله موسسه هایی با مجوز رسمی از وزارت علوم در حوزه ی اعزام دانشجو به روسیه در شیراز است ، موسسه هایی که در زمینه ی اعزام دانشجو فعالیت دارند از نظر قانونی مکلف به گرفتن مجوز از وزارت علوم هستند .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

متاسفانه در سال های آخر موسسه هایی که بدون مجوز اقدام به فعالیت در حوزه ی اعزام دانشجو در این شهر و سایر شهر های کشورمان کرده اند . سفارش ما به شما این است که همیشه و همیشه مواظب افراد منفعت طلب و کلاه بردار باشید .تمدید مجوز این موسسه های اعزام دانشجو تقریبا سالیانه یا یک ساله و نیم صورت می گیرد و این موسسه ها برای تمدید مجوز خود مکلف به ارائه ی گزارش های خود به وزارت علوم در باره ی اعزام و بقیه موارد هستند . البته بعضی مواقع این تمدید بنا به دلایلی با تاخیر رو به رو می شود .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

آشنایی با روند کار موسسه های اعزام در شیراز

این موسسه حقوقی ، با بهره مندی از وکیل های مجرب و نماینده در کشور های گوناگون راه ورود شما یا فرزندانتان را در برترین دانشگاه های فراهم می نماید ، آشنایی با روند کار سفارت ها ، دانشگاه ها و . . . از ضروریات هر موسسه ای است .برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی تحصیل در کشور های گوناگون می توانید در همین مجموعه شرایط و راه های تحصیل را بررسی و جست و جو کنید .این موسسه با داشتن کادری مجرب در کشورهای گوناگون خدماتی را کرده با بهترین کیفیت ارائه کند و رضایت دانشجو ها و خانواده های ایشان را به خود جلب نماید .خدمات موسسه ی اعزام دانشجو در شیرازبیشتر در موسسه های اعزام دانشجو خدمات برای گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی از دانشگاه و کشور مقصد گرفته می شود ، ارایه ی خدماتی در کشور مقصد برای انجام امور دانشجویی مانند استقبال در فرودگاه ، باز کردن حساب بانکی ، اجاره ی منزل یا خوابگاه و . . . از نمونه خدماتی است که معمولاً در کشور مقصد انجام می شود .

اعزام دانشجو به روسیه در شیراز

هزینه ی تحصیل در روسیه

تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه هر چقدر که از نظر کیفیت نزدیک به اروپا باشد اما از نظر هزینه ، هزینه ی تحصیل در روسیه برای دانشجو ها به نسبت اروپا کمتر می باشد و با توجه به رشته و دانشگاه سالیانه از ۲۰۰۰ دلار تا ۱۰۰۰۰ دلار متغیر می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

موسسه ی اعزام دانشجو به مسكو در شیراز

موسسه ی اعزام دانشجو به مسكو در شیراز

شیراز یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران است که بنا به تقاضای دانشجویان این …