این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسه مجاز جهت اعزام سریع دانشجو به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی نحوه بیمه و خدمات پزشکی در کشور روسیه برای دانشجویان ایرانیآنالیز سیستم آموزشی در روسیه (سيستم آموزشی روسيه)تحصیل پزشکی در روسیه در مقایسه با تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در امریکانحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیهلیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم ایرانبررسی بودجه پژوهشی دانشگاه‌ های روسیه

شاید بتوان گفت زندگی و تحصیل در یکی از کشورهای خارجی بخصوص اروپایی، یکی از بزرگ ترین آرزوهای اکثر جوانان ایرانی است. چرا که معتقدند در این کشور ها امکانات رفاهی و شرایط زندگی و موقعیت های علمی و شغلی خیلی بهتر و بیشتری برایشان وجود دارد. در این بین کشور روسیه یکی از بهترین مقاصدی است که می توان به این افراد معرفی و پیشنهاد کرد. برای این کار باید به سراغ یک موسسه مجاز و رسمی جهت اعزام سریع دانشجو به روسیه مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را دنبال کنید.

موسسه مجاز جهت اعزام سریع دانشجو به روسیه

بررسی نحوه بیمه و خدمات پزشکی در کشور روسیه برای دانشجویان ایرانی

بررسی نحوه بیمه و خدمات پزشکی در کشور روسیه برای دانشجویان ایرانیکشور روسیه، یک کشور بسیار بزرگ و پهناور است که از سویی تا قاره اروپا و از سوی دیگر تا آسیا امتداد دارد. این گستردگی باعث شده است که تنوع و گوناگونی بسیاری در بین نژاد، زبان و فرهنگ و دین مردم این مرز و بوم وجود داشته باشد.
همین عوامل سبب شده است که این دیار هم برای ساکنان کشورهای آسیایی و اسلامی و هم اروپاییان محلی راحت برای سکونت به حساب بیاید. چرا که هریک به سهولت می توانند افرادی هم تراز خود در بین اهالی این کشور بیابند و با آنان احساس نزدیکی کنند.

علاوه بر این، روسیه به دلیل پیشرفت های بسیار زیادی که در زمینه های علمی، صنعتی و تکنولوژی کسب کرده است و نیز سرمایه های بسیار زیاد این دولت، توانسته است به یکی از برترین قطب های آموزشی دنیا تبدیل شود.
دانشگاه های روسی به عنوان بهترین و سطح بالا ترین موسسات آموزشی در جهان شناخته می شوند و بسیاری از دانش پژوهان این مراکز را برای تحقیقات و تحصیلات خود بر می گزینند.

برای دانشجویان خارجی و ایرانی، امکان استفاده از بیمه و خدمات پزشکی در روسیه وجود دارد. بخشی از این خدمات که به عنوان اورژانس شناخته می شود برای همه رایگان است و برای سایر بخش ها باید بیمه داشته باشید. برای بررسی نحوه استفاده از این خدمات می توانید با موسسات اعزام دانشجو به روسیه مشورت کنید.

آنالیز سیستم آموزشی در روسیه (سيستم آموزشی روسيه)

آنالیز سیستم آموزشی در روسیه (سيستم آموزشی روسيه)با بررسی و آنالیز دقیق سیستم آموزشی در روسیه، می توان به جرات گفت که این کشور از یکی از بهترین و قوی ترین سیستم های آموزشی در دنیا بهره مند می باشد و از بسیاری کشورهای پیشرفته و مدرن جهان که مدعی پیشرو بودن در این زمینه هستند، از جمله اروپا، در رده های بالاتری قرار دارد.

بر این اساس تعداد تحصیل کرده ها و با سوادان این کشور به حدود نود و هشت درصد جمعیت آن می رسد که این آمار از اجباری بودن تحصیل در  قانون این کشور بدست آمده است. بر این اساس تحصیلات اجباری برای سنین شش تا پانزده سال اعمال می شود.

این موقعیت و رتبه سبب شده است که این کشور به یکی از بهترین مکان ها برای گذراندن دوره های مختلف تحصیلی چه در مدارس و چه در دانشگاه ها تبدیل شود. برای بدست آوردن اطلاعات کامل تر در این مورد بهتر است با یکی از وکلای حقوقی موسسات اعزام دانشجو مشورت کنید.

تحصیل پزشکی در روسیه در مقایسه با تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در امریکا

تحصیل پزشکی در روسیه در مقایسه با تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در امریکاامروزه با توجه به تحریم های خارجی صورت گرفته بر علیه دولت و ملت ایران، تحصیل در رشته هایی نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و … در کشور های اروپایی نظیر انگلستان و یا در امریکا، برای جوانان ما تقریبا غیر ممکن شده است.

بر همین اساس توجه بسیاری از افرادی که خواهان تحصیل پزشکی در خارج از کشور هستند به روسیه و موسسات و مراکز آموزش عالی آن جلب شده است. چرا که این کشور به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا، می تواند به عنوان بهترین مقصد برای این افراد تبدیل گردد. مخصوصا اینکه تحصیل پزشکی در روسیه در مقایسه با سایر کشورها، هزینه های خیلی کمتری نیز دارد.

با توجه به تعداد بسیار زیاد دانشگاه های دولتی و غیر دولتی موجود در این سرزمین، امکان تحصیل دندانپزشکی در روسیه برای بسیاری از افراد به راحتی وجود خواهد داشت. بخصوص اینکه در این کشور شرط موفقیت در آزمون کنکور نیز وجود ندارد.

نحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

نحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیهدانشگاه نووسیبیرسک روسیه، یکی از دانشگاه های دولتی این کشور بوده و به عنوان بزرگ ترین و بهترین مراکز آموزشی این سرزمین شناخته می شود. دانشکده نووسیبیرسک، با دارا بودن مساحت بسیار زیاد و ساختمان های اداری و آموزشی متعدد، ارائه دهنده تمامی رشته های تحصیلی از جمله ریاضیات، هنر و پزشکی است.

نحوه ورود به این دانشگاه، اخذ کردن پذیرش، ادامه تحصیل و اعزام دانشجو را باید از وکلا و مشاوران فعال در موسسه های مربوطه بپرسید. چرا که انجام این امور باید به شکلی دقیق، درست و کاملا قانونی صورت گیرد تا شما برای زندگی در این کشور به مشکل برنخورید.

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم ایران

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم ایرانتعداد بسیاری از مراکز و موسسات اعزام دانشجو به روسيه، برای انجام خدمات مربوطه به هم میهنان عزیز کشورمان در سراسر ایران فعالیت می کنند و تمامی امور مربوطه از ترجمه کردن مدارک به زبان روسی، ارسال تمامی نامه ها به وزارت امور خارجه روسیه، گرفتن پذیرش از دانشگاه مربوطه و حتی همراهی افراد در خاک روسیه را تمام و کمال برای افراد انجام می دهند.

اگر قصد ورود به این کشور برای ادامه دادن تحصیلات آکادمیک خود را دارید، بهتر است ابتدا لیست دانشگاه های معتبر و مجازی که مورد تایید وزارت علوم ایران هستند را تهیه کنید و از یکی از همین مراکز پذیرش دریافت نمایید. به این ترتیب مدرک تحصیلی شما از اعتبار کافی برای کار و فعالیت در ایران برخوردار خواهد بود.

این محدودیت و سخت گیری بیشتر برای رشته های پزشکی که با سلامت و جان مردم درگیر هستند اعمال می گردد. با جستجو کردن در بستر فضای مجازی نیز می توانید به اطلاعات کاملی در این زمینه دست پیدا کنید.

بررسی بودجه پژوهشی دانشگاه‌ های روسیه

بررسی بودجه پژوهشی دانشگاه‌ های روسیهدولت روسیه برای تحصیل کردن دانشجویان خارجی در این کشور، با بهره گیری از بودجه های دولتی، امکان برخورداری از بورسیه های تحصیلی و پژوهشی و تحصیلات رایگان و بدون هزینه  را در دانشگاه های این کشور فراهم کرده است.

دریافت کردن این بورس برای افرادی که در دوره های تحصیلی خود جزو رتبه های برتر و ممتاز بوده اند امکان پذیر می باشد. به علاوه بورسیه شدن در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد خیلی راحت تر از سایر مقاطع است.

برای بررسی کردن کامل این موضوع، می توانید با یکی از موسسه های اعزام کننده دانشجو به خارج از کشور تماس برقرار سازید یا اینکه سری به وب سایت های اینترنتی مربوطه بزنید.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید