این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسه انتقال دانشجوی پزشکی به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انتقال دانشجوی پزشکی به روسیهتحصیل در روسیه
اعزام دانشجو به روسیه

انتقال دانشجوی پزشکی به کشور روسیه از طریق این سایت امکان پذیر می باشد شما دانشجویان عزیزی که می خواهید در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی ادامه تحصیل دهید می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان این سایت تماس حاصل نمایید و در کوتاه ترین  زمان ممکن و کمترین هزینه در بهترین دانشگاهای روسیه تحصیل نمایید.

انتقال دانشجو به روسیه

انتقال دانشجوی پزشکی به روسیه

تحصیل در روسیه هم به زبان روسی و هم به زبان انگلیسی امکان پذیر است. کم بودن هزینه زندگی و هزینه تحصیل در روسیه باعث سهولت در امر مخارج دانشجو می شود و همین امر باعث ترغیب دانشجویان برای تحصیل در روسیه می شود. همانطور که می دانید قبولی در رشته های پزشکی در ایران بسیار سخت می باشد اما در روسیه بدون کنکور می توانید در هر رشته پزشکی که بخواهید ادامه تحصیل دهید.
لحظه ای که تصمیم می گیرید می خواهید حرفه ای را در پزشکی دنبال کنید می دانید که باید انتظار انجام بسیاری از کارهای سخت و ساعت ها مطالعه را داشته باشید. با این حال تمام تلاش های شما در پایان پر ثمر خواهد بود. همانطور که می دانید پزشک شدن یکی از ارزشمندترین و پردرآمدترین حرفه های دنیا است.

انتقال دانشجوبه روسیه

تحصیل در روسیه

یکی از دلایلی که دانشجویان ترجیح می دهند در روسیه تحصیل کنند نداشتن شرط معدل برای ورود به رشته های پزشکی می باشد.
بسیاری از دانشگاهای روسیه دوره های پزشکی با کیفیت عالی و با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهند. دانشجویان کشورهای مختلف مثل هند، چین، نپال، آمریکای جنوبی و بنگلادش و دیگر کشورها مایل به تحصیل در دوره های پزشکی در کشور های خارجی هستند. کشور هایی مثل روسیه که هزینه تحصیل در آن مقرون به صرفه هست در میان بهترین گزینه ها برای تحصیل پزشکی قرار دارد.
دانشگاهای این کشور توسط سازمان های بزرگی مثل mci، who و unesco تایید شده هستند. امروزه دانشجویان نه تنها از هزینه های مناسب تحصیل در دوره های پزشکی بلکه از کیفیت آموزشی بالا در دانشگاهای پزشکی روسیه بهره مند هستند روند پذیرش در دوره های پزشکی در دانشگاهای خارج از کشور بسیار ساده و بدون دردسر است. برای تحقق این امر هیچ نیازی به امتحانات ورودی مثل تافل و آیلتس نیست.

انتقال دانشجوبه روسیه

 

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید