این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به روسیه در مشهدهزینه های زندگی دانشجوی روسی در موسسه های شهر مشهدهزینه ی بورسیه تحصیلی از طریق اعزام ازین موسسه
اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد اکثرا موسسه هایی برای متقاضیان در مشهد برای اعزام به کشور روسیه هستند . که بعد از تمام شدن دوره ی تحصیلی ، می توانید برای گرفتن تابعیت و گواهی سکونت در روسیه کشور اقدام کنید .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به خارج از ایران ، اضافه بر جنبه ‌های اداری و حقوقی ، لازم به بررسی یک سری از شرایط اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی و تحصیلی کشور مورد نظرتان است .

به همین خاطر و قبل از پرداخت به جنبه‌ های قانونی داخلی و بین‌ المللی و بررسی روش های اعزام دانشجو به این کشور ، به عنوان مقدمه ، نکته هایی در باره ی این کشور گفته می‌ شود .

اسم رسمی این کشور فدراسیون روسیه می باشد که از ‌وسیع ترین کشورهای دنیا به حساب می آید . بیشتر از این نصف جمعیت این کشور در شمال غرب قاره ‌ی آسیا و قسمتی دیگر از آن در شرق اروپا واقع است این کشور با 14 کشور مجاور خود مرز مشترک دارد و مساحت آن حدودا 17075400 کیلومتر مربع می باشد .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

هزینه های زندگی دانشجوی روسی در موسسه های شهر مشهد

اگر از دانشگاه مورد نظرتان پذیرفته شده باشید ، این دانشگاه وظیفه دارد تا نامه ای برای در خواست دانشجویی به سفارت کشور مبدا بفرستد . بعد از قبول شدن این نامه ، شما باید چهل دلار برای اخذ روادید هزینه کنید که تا پنج هفته زمان می برد تا صادر شود .

بعد از ورود به این کشور ، شما هفت روز فرصت دارید تا مدرک های خود را به ثبت برسانید . هم چنین 90 روز هم فرصت دارید تا برنامه ی تحصیلی خود را آماد کرده و آماده ی تحصیل شوید . در این مدت شما باید محل سکونت خود را تعیین کرده باشید .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

هزینه ی بورسیه تحصیلی از طریق اعزام ازین موسسه

دانشجویانی که بورسیه ی تحصیلی به آن ها تعلق گرفته است ، هر ماه 1200 دلار پول می گیرند . لازم است به این نکته توجه کنید که هزینه های شما 50 دلار بیشتر از این خواهد شد که باید خودتان بپردازید .

بورسیه های تحصیلی این کشور معمولا به دانشجو های فوق لیسانس و دکترا تعلق می گیرد که این کار باعث آسان تر شدن زندگی دانشجو می شود .

سطح علمی دانشگاه هایش با هم متفاوت می باشد ؛ برای گرفتن بهترین دانشگاه ها ، متقاضیان باید تحقیق های کافی را صورت دهند .

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید