اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه در مشهد / موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد اکثرا موسسه هایی برای متقاضیان در مشهد برای اعزام به کشور روسیه هستند . که بعد از تمام شدن دوره ی تحصیلی ، می توانید برای گرفتن تابعیت و گواهی سکونت در روسیه کشور اقدام کنید .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به خارج از ایران ، اضافه بر جنبه ‌های اداری و حقوقی ، لازم به بررسی یک سری از شرایط اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی و تحصیلی کشور مورد نظرتان است .

به همین خاطر و قبل از پرداخت به جنبه‌ های قانونی داخلی و بین‌ المللی و بررسی روش های اعزام دانشجو به این کشور ، به عنوان مقدمه ، نکته هایی در باره ی این کشور گفته می‌ شود .

اسم رسمی این کشور فدراسیون روسیه می باشد که از ‌وسیع ترین کشورهای دنیا به حساب می آید . بیشتر از این نصف جمعیت این کشور در شمال غرب قاره ‌ی آسیا و قسمتی دیگر از آن در شرق اروپا واقع است این کشور با ۱۴ کشور مجاور خود مرز مشترک دارد و مساحت آن حدودا ۱۷۰۷۵۴۰۰ کیلومتر مربع می باشد .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

هزینه های زندگی دانشجوی روسی در موسسه های شهر مشهد

اگر از دانشگاه مورد نظرتان پذیرفته شده باشید ، این دانشگاه وظیفه دارد تا نامه ای برای در خواست دانشجویی به سفارت کشور مبدا بفرستد . بعد از قبول شدن این نامه ، شما باید چهل دلار برای اخذ روادید هزینه کنید که تا پنج هفته زمان می برد تا صادر شود .

بعد از ورود به این کشور ، شما هفت روز فرصت دارید تا مدرک های خود را به ثبت برسانید . هم چنین ۹۰ روز هم فرصت دارید تا برنامه ی تحصیلی خود را آماد کرده و آماده ی تحصیل شوید . در این مدت شما باید محل سکونت خود را تعیین کرده باشید .

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

هزینه ی بورسیه تحصیلی از طریق اعزام ازین موسسه

دانشجویانی که بورسیه ی تحصیلی به آن ها تعلق گرفته است ، هر ماه ۱۲۰۰ دلار پول می گیرند . لازم است به این نکته توجه کنید که هزینه های شما ۵۰ دلار بیشتر از این خواهد شد که باید خودتان بپردازید .

بورسیه های تحصیلی این کشور معمولا به دانشجو های فوق لیسانس و دکترا تعلق می گیرد که این کار باعث آسان تر شدن زندگی دانشجو می شود .

سطح علمی دانشگاه هایش با هم متفاوت می باشد ؛ برای گرفتن بهترین دانشگاه ها ، متقاضیان باید تحقیق های کافی را صورت دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@