اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه در مشهد / موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اکثرا موسسه هایی برای متقاضیان در مشهد برای اعزام دانشجو به روسیه هستند . که بعد از تمام شدن دوره ی تحصیلی ، می توانید برای گرفتن تابعیت و گواهی سکونت در روسیه کشور اقدام کنید .

اعزام دانشجو به روسیه

توضیحاتی در رابطه با اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به خارج از ایران ، اضافه بر جنبه ‌های اداری و حقوقی ، لازم به بررسی یک سری از شرایط اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی و تحصیلی کشور مورد نظرتان است .

به همین خاطر و قبل از پرداخت به جنبه‌ های قانونی داخلی و بین‌ المللی و بررسی روش های اعزام دانشجو به این کشور ، به عنوان مقدمه ، نکته هایی در باره ی این کشور گفته می‌ شود .

اسم رسمی این کشور فدراسیون روسیه می باشد که از ‌وسیع ترین کشورهای دنیا به حساب می آید . بیشتر از این نصف جمعیت این کشور در شمال غرب قاره ‌ی آسیا و قسمتی دیگر از آن در شرق اروپا واقع است این کشور با ۱۴ کشور مجاور خود مرز مشترک دارد و مساحت آن حدودا ۱۷۰۷۵۴۰۰ کیلومتر مربع می باشد .

اعزام دانشجو به روسیه

هزینه های زندگی دانشجوی روسی در موسسه های شهر مشهد

اگر از دانشگاه مورد نظرتان پذیرفته شده باشید ، این دانشگاه وظیفه دارد تا نامه ای برای در خواست دانشجویی به سفارت کشور مبدا بفرستد . بعد از قبول شدن این نامه ، شما باید چهل دلار برای اخذ روادید هزینه کنید که تا پنج هفته زمان می برد تا صادر شود .

بعد از ورود به این کشور ، شما هفت روز فرصت دارید تا مدرک های خود را به ثبت برسانید . هم چنین ۹۰ روز هم فرصت دارید تا برنامه ی تحصیلی خود را آماد کرده و آماده ی تحصیل شوید . در این مدت شما باید محل سکونت خود را تعیین کرده باشید .

اعزام دانشجو به روسیه

هزینه ی بورسیه تحصیلی از طریق اعزام ازین موسسه

دانشجویانی که بورسیه ی تحصیلی به آن ها تعلق گرفته است ، هر ماه ۱۲۰۰ دلار پول می گیرند . لازم است به این نکته توجه کنید که هزینه های شما ۵۰ دلار بیشتر از این خواهد شد که باید خودتان بپردازید .

بورسیه های تحصیلی این کشور معمولا به دانشجو های فوق لیسانس و دکترا تعلق می گیرد که این کار باعث آسان تر شدن زندگی دانشجو می شود .

سطح علمی دانشگاه هایش با هم متفاوت می باشد ؛ برای گرفتن بهترین دانشگاه ها ، متقاضیان باید تحقیق های کافی را صورت دهند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در مشهد

اعزام دانشجو به روسیه در مشهد اکثرا موسسه هایی برای متقاضیان در مشهد برای اعزام …