اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه در تهران / موسسه اعزام دانشجو به روسیه در تهران

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در تهران

موسسه اعزام دانشجو به روسیه از طریق موسسه های تاسیس شده در شهر تهران برای همه ی کسانی که علاقه مند به تحصیل در کشور رسیه هستند فراهم شده است که پا به پا شما را همراهی خواهد کرد .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

چرا انتخاب کشور روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه تحصیل

انتخاب کشور روسیه برای فرستادن دانشجو و ادامه ی تحصیل او در همه ی رشته های درسی همانند ریاضی ، فیزیک ، اقتصاد ، مهندسی هوا فضا و . . . یک انتخاب خوب برای همه ی اشخاص علاقه مند به تحصیل در این کشور می باشد .

طبق روالی که در کل جهان وجود دارد ، در این کشور تحصیل در مقطع کارشناسی حدودا چهار سال در رشته ‌هایی جز پزشکی و دندان‌ پزشکی صورت می گیرد .

برای تحصیل در رشته‌ ها حتما باید زبان روسی بدانید . در این حوزه هم چنین این موسسه ، به عنوان یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه پیشنهاد هایی برای شما دارد ؛ که در با گرفتن مشاوره ی تحصیلی در خارج از کشور از این موسسه ، با آن ها آشنا می شوید .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

موسسه اعزام دانشجو به روسیه و بورسیه ی تحصیلی

برای دریافت بورسیه ی تحصیلی در این کشور قبل از اعزام دانشجو به کشور مقصد و در موع اقدام برای گرفتن پذیرش می توان اقدام کرد . بورس ها و کمک هزینه های گوناگونی در این کشور در دسترس وجود دارد که توسط استاد ، دانشگاه ها و . . . پیشنهاد می شوند .

هر کدام از این کمک هزینه ها شرایط ویژه ی خود را دارند . اگر چه شخصی شرایط بورسیه را داشته باشد می تواند هم زمان با اقدام برای پذیرفته شدن درخواست بورس خود را برای ارگان مورد نظرش بفرستد . اکثرا در مقطع های کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه خیلی سخت شامل دانشجو ها می شود .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به کشور روسیه و دانشگاه های برتر روسیه

دانشگاه های روسیه که مشروط و مورد تایید وزارت بهداشت کشور مان ایران می باشند به صورت ذیل می باشد :

  • آکادمی های پزشکی مسکو سچنوا
  • آکادمی های تخصصی پزشکی رودن
  • دانشگاه پزشکی کازان

مورد تایید و مشروط به این معنی می باشد که شخص بعد از اتمام تحصیل خود در دانشگاه برای معادل کردن مدرکش در ایران احتیاج به گذراندن ۲ سال دوره ی تکمیلی و قبولی در آزمون دوره است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@