این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا انتخاب کشور روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه تحصیلموسسه اعزام دانشجو به روسیه و بورسیه ی تحصیلیاعزام دانشجو به کشور روسیه و دانشگاه های برتر روسیه
موسسه اعزام دانشجو به روسیه

موسسه اعزام دانشجو به روسیه از طریق موسسه های تاسیس شده در شهر تهران برای همه ی کسانی که علاقه مند به تحصیل در کشور رسیه هستند فراهم شده است که پا به پا شما را همراهی خواهد کرد .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

چرا انتخاب کشور روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه تحصیل

انتخاب کشور روسیه برای فرستادن دانشجو و ادامه ی تحصیل او در همه ی رشته های درسی همانند ریاضی ، فیزیک ، اقتصاد ، مهندسی هوا فضا و . . . یک انتخاب خوب برای همه ی اشخاص علاقه مند به تحصیل در این کشور می باشد .

طبق روالی که در کل جهان وجود دارد ، در این کشور تحصیل در مقطع کارشناسی حدودا چهار سال در رشته ‌هایی جز پزشکی و دندان‌ پزشکی صورت می گیرد .

برای تحصیل در رشته‌ ها حتما باید زبان روسی بدانید . در این حوزه هم چنین این موسسه ، به عنوان یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه پیشنهاد هایی برای شما دارد ؛ که در با گرفتن مشاوره ی تحصیلی در خارج از کشور از این موسسه ، با آن ها آشنا می شوید .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

موسسه اعزام دانشجو به روسیه و بورسیه ی تحصیلی

برای دریافت بورسیه ی تحصیلی در این کشور قبل از اعزام دانشجو به کشور مقصد و در موع اقدام برای گرفتن پذیرش می توان اقدام کرد . بورس ها و کمک هزینه های گوناگونی در این کشور در دسترس وجود دارد که توسط استاد ، دانشگاه ها و . . . پیشنهاد می شوند .

هر کدام از این کمک هزینه ها شرایط ویژه ی خود را دارند . اگر چه شخصی شرایط بورسیه را داشته باشد می تواند هم زمان با اقدام برای پذیرفته شدن درخواست بورس خود را برای ارگان مورد نظرش بفرستد . اکثرا در مقطع های کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه خیلی سخت شامل دانشجو ها می شود .

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به کشور روسیه و دانشگاه های برتر روسیه

دانشگاه های روسیه که مشروط و مورد تایید وزارت بهداشت کشور مان ایران می باشند به صورت ذیل می باشد :

  • آکادمی های پزشکی مسکو سچنوا
  • آکادمی های تخصصی پزشکی رودن
  • دانشگاه پزشکی کازان

مورد تایید و مشروط به این معنی می باشد که شخص بعد از اتمام تحصیل خود در دانشگاه برای معادل کردن مدرکش در ایران احتیاج به گذراندن ۲ سال دوره ی تکمیلی و قبولی در آزمون دوره است .

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید