اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / موسسه اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

بهتر است که اگر شخصی با هزینه ها آشنا باشد بهتر برای هزینه های خود تصمیم می گیرد و با آگاهی اقدام می کند در این موسسه که در شهر اصفهان هم تاسیس شده سعی بر این بوده که با همه ی شرایط اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان آشنا شوید .

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

تحصیل در دانشگاه های روسیه

تحصیل و اعزام دانشجو به کشور روسیه برای بیشتر رشته ها فراهم شده است . خیلی از دانشگاه های روسیه میان کشور های آسیایی امتیاز بالایی دارند .

برخی از دانشگاه های روسیه از دانشگاه های درجه ی یک است . روسیه هم چنین دارای دانشگاه هایی است که آموزش کده هستند و هر کدام در چند حوزه ی معین آموزش می دهند به طور مثال گذراندن دوره های کوتاه مدت فنی ، کشاورزی و . . . برای دانشجو های داخلی و همین طور دوره های زبان یا آزمون مخصوص برای دانشجو های خارجی در این دانشگاه ها اسان است .

روسیه تقریبا ۱۷۰ دانشگاه دارد . بیشتر دانشجو هایی که در روسیه تحصیل می کنند ، وارد رشته های مهندسی و به ویژه مهندسی هوافضا ، علوم پایه و رشته های دیگر می شوند .

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

آشنایی با هزینه های تحصیل در کشور روسیه

از بهترین فایده ها برای متقاضیان تحصیل و اعزام دانشجو به این کشور کم تر بودن هزینه های دانشگاه و خوابگاه ها به نسبت بقیه ی کشور ها است .

اما به طور کلی باید بگوییم که اشخاصی که استطاعت مالی کمی دارند قادر به تحصیل در این کشور نخواهند بود چون که تحصیل رایگان در این کشور وجود ندارد .

در واقعیت تحصیل رایگان در روسیه فقط به بورسیه ی تحصیلی تعلق می گیرد که شرایط دادن آن در قسمت های دیگر مطلب توضیح داده شد .

غیر از این هزینه ی تحصیلات آموزشی این کشور مثل شهریه ی دانشگاه و خوابگاه همگی بر عهده ی دانشجو است . این هزینه ها بر اساس نوع شهر ، دانشگاه و رشته ی انتخابی خیلی متفاوت است .

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

بعد از فارغ التحصیل شدن دانشجو طبق قوانین دولت روسیه به کشور خود برگردانده می شود ولی اگر طرف قصد ماندن را داشته باشد باید به زبان روسی تسلط پیدا کند و شغل مناسبی مرتبط با رشته ی تحصیلی خود پیدا کند و بعد از آن ویزای کار بگیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

دانشگاه روسیه مسکو

اعزام دانشجو به دانشگاه روسیه مسکو از ایران

مجموعه اعزامی ها شرایط مطلوب برای تحصیل در دانشگاه روسیه مسکو را برای دانشجوییان ایرانی …