این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

روسیه در یک نگاهتحصیل در روسیهاطلاعات کلی تحصیل در کشور روسیهمدارک لازم جهت تحصیل در روسیه
اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه از طریق این موسسه به آسانی و مستقیم انجام می شود. شما می توانید با ارئه مدارک خود که در همین مقاله به آن خواهیم پرداخت، در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه به طور مستقیم در بهترین دانشگاهای روسیه پذیرش می شوید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان این موسسه تماس حاصل نمایید.

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

روسیه در یک نگاه

روسیه بزرگترین کشور جهان است به طوری که دارای 9 ناحیه زمانی (time zone) هست که لازم به ذکر است در سال 2010 تعداد ناحیه های زمانی از 11 به 9 کاهش داده شد. در روسیه برخی از لوکس ترین کاخ های جهان، فلات های وسیع، کوه های مرتفع، سردترین شهرها، معروف ترین مجموعه های برگزار کننده رقص باله و همچنین بزرگترین مجموعه عروسک ها قرار دارد.
از لحاظ فرهنگ ادبیات یکی از قابل توجه ترین جاذبه های این کشور است. روسیه همراه با دیگر کشورهای عضو بریکس یکی از اقتصاد های در حال رونق جهان هست.
روسیه به دنبال آن است تا نظام آموزش عالی خود را بین المللی سازد و بر توسعه دانشگاه ها و افزایش حمایت از متقاضیان بین المللی سرمایه گذاری می کند.

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

تحصیل در روسیه

کشو.ر روسیه شرایط مناسبی را جهت تحصیل در روسیه و دریافت ویزای تحصیلی روسیه فراهم می آورد. همچنین وجود نزدیکی این کشور با کشور ایران مورد توجه بسیاری از متقاضیان جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور شده است. لازم به ذکر است قبل از هر چیزی حتما باید اطلاعات کامل جهت تحصیل در روسیه داشته باشید.

مشاوران این موسسه جهت انتخاب کشور و همچنین انتخاب یک دانشگاه خوب و ایده آل مورد نظر به شما کمک زیادی می کند. قبل از هر چیزی باید اطلاعات کامل جهت تحصیل در این کشور پهناور را داشته باشید. لازم به ذکر است که روابط سیاسی خوب میان ایران و روسیه موضوع اخذ ویزا که یکی از مهمترین موضوعات در زمینه پذیرش تحصیلی می باشد را بسیار ساده کرده است تا جایی که بحث ویزای روسیه یرای ایرانیان در حال برداشته شدن می باشد شرط معدل برای تحصیل در روسیه وجود ندارد.

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

اطلاعات کلی تحصیل در کشور روسیه

  • مدرک زبان جهت تحصیل در روسیه

جهت تحصیل در این کشور بطور کلی نیازی به مدرک زبان نمی باشد اما اکثر دانشگاهای روسیه یک دوره یکساله را برای دانشجویان خارجی برگزار نموده و در آن به آموزش زبان روسی می پردازد.

نکته: البته فقط دانشگاه کازان کورس انگلیسی خود را با پیش شرط مدرک زبان آیلتس 6 ارائه می دهد.

امکان تحصیل به زبان های روسی و انگلیسی در دانشگاهای روسیه امکان پذیر بوده، هر چند بر اساس برداشت های آموزشی کیفیت تحصیل به زبان روسی بالاتر از تحصیل در دانشگاهای انگلیسی زبان می باشد.

  • دوره پادفک در روسیه

دوره پادفک در روسیه یک سال قبل از ورود به رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی است. لازم به ذکر است طول مدت این دوره دو ترم تحصیلی است و به منظور آشنایی با لغات تخصصی و دروس مقدماتی زیست، شیمی، فیزیک می باشد.

  • ارزشیابی مدرک روسیه در ایران

دانشگاهای روسیه از نظر وزارت بهداشت ایران مشروط بوده و داشتن حداقل معدل های دیپلم و پیش دانشگاهی تعریف شده و وزارت بهداشت ارزشیابی تحصیلی مدرک فارغ التحصیلان الزامی است.

تحصیل در روسیه در رشته ای پزشکی 6 سال و تحصیل دندانپزشکی 5 سال به طول می انجامد. بدیهی است پس از تحصیل در این کشور می توانند در ایران و حتی در کشورهای اروپایی ادامه تحصیل نموده و یا مشغول به کار شوند. مدارک دانشگاهای مسکو مورد تایید وزارت بهداشت است.

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

مدارک لازم جهت تحصیل در روسیه

برای تحصیل در این کشور همانند کشورهای دیگر جهت مدارک لازم برای تحصیل قوانین خاص خود را دارد در واقع برای پذیرش تحصیلی در این کشور باید مدارک لازم برای تحصیل را در نظر بگیرند و بعد از تهیه مدارک لازم برای تحصیل در روسیه متقاضی می تواند برای ادامه تحصیل و گرفتن پذیرش اقدام نماید.

  • گواهی وضعیت منفیHIV جهت گرفتن ویزای دانشجویی
  • برای متقاضیان زیر 18 سال جهت گرفتن ویزای دانشجویی، رضایت والدین برای مسافرت که گواهی شده توسط دفتر اسناد رسمی باشد نیز لازم است.
  • عکس 3/5 *4/5 سانتی متر
  • فرم درخواست اخذ ویزای دانشجویی روسیه جهت تحصیل در این کشور
  • دعوت نامه رسمی دانشگاه برای ورود به روسیه و برای تحصیل در این کشور
  • گذرنامه بین المللی و کپی از صفحه اول جهت گرفتن ویزای دانشجویی
  • مدارک فارغ التحصیلی یا همون کارنامه پایان تحصیلات دبیرستان و کارنامه دیپلم

لازم به ذکر است که همه مدارک را باید بدهید دارالترجمه که به زبان روسی برای شما ترجمه و مدارک ترجمه شده با اصل مدارک دیگر به دانشگاه مد نظر از طریق موسسه ارسال می شود.

اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید