این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

موسسات اعزام دانشجو به روسيه

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه ی تحصیلآمار و شرایط اعزام دانشجو به روسيهاطلاعاتی راجع به تحصیل و اعزام دانشجو
اعزام دانشجو به روسيه

در این حوزه هم چنین موسسه ی ما ، به عنوان یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسيه پیشنهادات خاصی برایتان خواهد داشت ؛ که در صورت گرفتن مشاوره ی تحصیلی در خارج از کشور از موسسه ی ما ، با آن ها آشنا می شوید .

اعزام دانشجو به روسيه

چرا روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه ی تحصیل

انتخاب این کشور برای فرستادن دانشجو و ادامه ی تحصیل در همه ی رشته ها مثل ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، مهندسی و . . . یک انتخاب مناسب برای همه ی افراد علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج می باشد .

طبق روال کل جهان ، در این کشور هم تحصیل در مقطع کارشناسی در طی۴ سال در رشته ‌هایی جز پزشکی و دندان ‌پزشکی صورت می‌ گیرد ؛ و برای تحصیل در رشته ‌هایی به جز ‌پزشکی حتما باید به زبان روسی تسلط داشته باشید .

خلاصه کسانی که به زبان روسی تسلط ندارند ؛ می‌ توانند در دوره‌ هایی که برای آموزش زبان روسی وجود دارد شرکت کنند ، و پس از آن وارد دانشگاه خود شوند ؛ تا رشته ی تحصیلی که علاقه دارند را دنبال کنند .

یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه یا کشوری دیگر ، باید حتما شرایط خاص و ویژه باشد ؛ تا شما بتوانید با خیالی راحت مقدمه ی اجرایی اعزامتان را به آن بسپارید .

کشور روسیه هر سال پذیرای خیلی از دانشجو های خارجی ، به ویژه از قاره ی آسیا می باشد ؛ که می خواهند تحصیلشان را در خارج از کشور ادامه دهند .

این کشور با داشتن بهترین دانشگاه ‌ها و مرکز های آموزشی ، از کشور هایی است ، که متقاضیان آن خیلی زیاد است .

اعزام دانشجو به روسيه

آمار و شرایط اعزام دانشجو به روسيه

بر طبق آمار هر سال نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر اعزام دانشجو به این کشور برای ادامه ی تحصیلات گزارش داده اند . برای دوست داران و دانشجو های ایرانی تحصیل در مرکز های آموزشی و دانشگاه های این کشور یک انتخاب پر اهمیت است . چون این کشور در کنار کشور ایران و ادامه ی تحصیل در دانشگاه هایش با بهترین دانشگاه های دنیا برابر است .

اعزام دانشجو به روسيه

اطلاعاتی راجع به تحصیل و اعزام دانشجو

زمان تحصیل در رشته های پزشکی این کشور بین ۵ تا ۶ سال است که نسبت به کشور خودمان این دوره ها کوتاه تر است ، که برای دانشجو های رشته ی پزشکی بهترین فرصت برای گرفتن مدرک در سریع ترین زمان است .

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید