اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / موسسات اعزام دانشجو به روسيه

موسسات اعزام دانشجو به روسيه

در این حوزه هم چنین موسسه ی ما ، به عنوان یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسيه پیشنهادات خاصی برایتان خواهد داشت ؛ که در صورت گرفتن مشاوره ی تحصیلی در خارج از کشور از موسسه ی ما ، با آن ها آشنا می شوید .

اعزام دانشجو به روسيه

چرا روسیه برای اعزام دانشجو و ادامه ی تحصیل

انتخاب این کشور برای فرستادن دانشجو و ادامه ی تحصیل در همه ی رشته ها مثل ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، مهندسی و . . . یک انتخاب مناسب برای همه ی افراد علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج می باشد .

طبق روال کل جهان ، در این کشور هم تحصیل در مقطع کارشناسی در طی۴ سال در رشته ‌هایی جز پزشکی و دندان ‌پزشکی صورت می‌ گیرد ؛ و برای تحصیل در رشته ‌هایی به جز ‌پزشکی حتما باید به زبان روسی تسلط داشته باشید .

خلاصه کسانی که به زبان روسی تسلط ندارند ؛ می‌ توانند در دوره‌ هایی که برای آموزش زبان روسی وجود دارد شرکت کنند ، و پس از آن وارد دانشگاه خود شوند ؛ تا رشته ی تحصیلی که علاقه دارند را دنبال کنند .

یک موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه یا کشوری دیگر ، باید حتما شرایط خاص و ویژه باشد ؛ تا شما بتوانید با خیالی راحت مقدمه ی اجرایی اعزامتان را به آن بسپارید .

کشور روسیه هر سال پذیرای خیلی از دانشجو های خارجی ، به ویژه از قاره ی آسیا می باشد ؛ که می خواهند تحصیلشان را در خارج از کشور ادامه دهند .

این کشور با داشتن بهترین دانشگاه ‌ها و مرکز های آموزشی ، از کشور هایی است ، که متقاضیان آن خیلی زیاد است .

اعزام دانشجو به روسيه

آمار و شرایط اعزام دانشجو به روسيه

بر طبق آمار هر سال نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر اعزام دانشجو به این کشور برای ادامه ی تحصیلات گزارش داده اند . برای دوست داران و دانشجو های ایرانی تحصیل در مرکز های آموزشی و دانشگاه های این کشور یک انتخاب پر اهمیت است . چون این کشور در کنار کشور ایران و ادامه ی تحصیل در دانشگاه هایش با بهترین دانشگاه های دنیا برابر است .

اعزام دانشجو به روسيه

اطلاعاتی راجع به تحصیل و اعزام دانشجو

زمان تحصیل در رشته های پزشکی این کشور بین ۵ تا ۶ سال است که نسبت به کشور خودمان این دوره ها کوتاه تر است ، که برای دانشجو های رشته ی پزشکی بهترین فرصت برای گرفتن مدرک در سریع ترین زمان است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

بهتر است که اگر شخصی با هزینه ها آشنا باشد بهتر برای هزینه های خود …