این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره تخصصی تحصیلی و اعزام دانشجو به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشاوره تخصصی تحصیلی در خارج کشورشرایط اعزام دانشجو به روسیهبهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های روسیه
مشاوره تخصصی تحصیلی

مشاوره تخصصی تحصیلی و اعزام دانشجو به کشورهای مختلف مانند روسیه از مهمترین رسالت های موسس ققنوس است. در این مجموعه تلاش شده تا بهترین شرایط برای دانشجویان در رشته های مختلف فراهم شود.

مشاوره تخصصی تحصیلی

مشاوره تخصصی تحصیلی در خارج کشور

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه در خصوص تحصیل در خارج از کشور مطرح است، کسب اطلاعات کافی در خصوص اقدامت و هزینه های مربوط به ان است. به همین دلیل امروزه موسسه های زیادی در این خصوص فعالیت نموده که می توانند مشاوره ای تخصصی در این زمینه ارائه دهند.

اما مسلما انتخاب بهتری مرکز برای گرفتن مشاوره موضوعی مهم است. زیرا برخی از مجموعه ها عملکرد بهتری در مشاوره و اعزام دانشجو خواهند داشت. به این ترتیب همواره دانشجوییان سعی در کمک گرفتن از مجموعه های تخصصی و بزرگ دارند.

مشاوره تخصصی تحصیلی

شرایط اعزام دانشجو به روسیه

روسیه از کشورهای مهم در زمینه تحصیل بشمار می آید. زیر دانشگاه های تراز اول آن در دنیا معروف بوده و مدارک تحصیلی آنها به خوبی شناخته شده است. در ایران نیز اهمیت زیادی به این کشور داده شده و سالانه تعداد زیادی از دانشجوییان ایرانی در دانشگاه های آن مشغول می شوند.

از مهمترین شرایط اعزام دانشجو به روسیه باید داشتن حداقل معدل و کسب مدرک از دانشگاه های معتبر ایران را دانست. در این صورت مشاورین موسسه های اعزام می توانند در خصوص اقامت و تحصیل همکاری لازم را داشته باشند.

مشاوره تخصصی تحصیلی

بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های روسیه

اما اینکه چه رشته هایی در دانشگاه های بزرگ روسیه بهتر بوده و ایرانی ها می توانند در آنها مشغول شوند از مهمترین سوالات است. زیرا برخی از رشته ها از شرایط بهتر شغلی در ایران برخوردار بوده و باید به آنها توجه شود.

رشته های پزشکی و مهندسی از بهترین رشته هایی ست که در دانشگاه های معتبر روسیه تدریس شده و اساتید بزرگی در این دانشگاه ها مشغول هستند. به این ترتیب می توان شاهد توجه بسیار ویژه از سوی دانشجویان ایرانی بود که همواره به دنبال تحصیل در رشته های خوب علمی هستند. در نتیجه می توانند از طریق موسسه های تخصصی اقدام به مشاوره و بهره گیری از شرایط تحصیلی کنند.

مشاوره تخصصی تحصیلی

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید