اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / مراکز اعزام دانشجو به روسيه

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

در این مطلب به شرکت ‌ها و مراکز اعزام دانشجو به روسيه به صورت مجازی اشاره می کنیم که کمی با مسایل اخلاقی بیگانه است .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

بهترین راه های گرفتن اقامت کشور روسیه

این روزها روسیه عظیم ترین کشور در دنیا به حساب می آید . در مرز های وسیع این کشور مدرن ترین کاخ ، فلات ، بلند ترین کوه ، سرد ترین شهر ، عالی ترین آموزشگاه برای رقص باله وجود دارد .

از لحاظ فرهنگی ، ادبیات نمایشی این کشور قابل توجه است . نویسندگان روسی مثل تولستوی ، بولگاکف ، داستا یوسکی و . . . در کل دنیا برای تشکیل بعضی از آثار قرن ۱۹ و ۲۰ شناخته شده اند .

در کنار راه حل های گوناگونی که برای مهاجرت مثل گرفتن اقامت از راه سرمایه گذاری و یا از طریق کار و . . .

از عالی ترین راه های مهاجرت به این کشور مهاجرت از راه مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به روسیه است . در همه ی این راه ها فرد بعد از چندین سال اقامت می تواند تابعیت روسیه را بگیرد .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

کم نیستند دانشجو هایی که با تکیه به این مراکز ، با دادن هزینه ‌های سنگین به خاک روسیه می‌ می روند ، ولی در اوج نا باوری تنهایشان می گذارند و بدون دانستن زبان شوک زده می‌ شوند و بلافاصله می خواهند که برگردند .
این مدل از مراکز که نماینده‌ ای در کشور ندارند و معمولاً دانشجو ها سال اول و یا دوم را برای مدت کمی استخدام می کنند که حتی خود این دانشجو ها اطلاعات دقیقی از دانشگاه‌ ها ندارند و به همین خاطر بعد از این که دانشجو را به روسیه انتقال دادند او را در فضایی که به راحتی نمی‌تواند ارتباط برقرار کند ، می گذارند به همین دلیل است که کسی خیلی به به این مراکز اعتماد چندانی ندارد اما این دلیل کافی برای بی اعتماد شدن به همه ی مراکز اعزام دانشجو نیست با کمی تحقیق می توانید بهترین ها را انتخاب کنید .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

کمک هزینه ی تحصیلی و هزینه های زندگی دانشجوی روسی

وقتی که شما یک دانشگاه برای تحصیل در کشور روسیه انتخاب و پذیرفته شده اید ، بخش بین المللی این دانشگاه در خواست ویزای دانشجویی روسی از طرف شما برای سفارت روسیه می فرستد . گرفتن ویزا بین سه تا پنج هفته طول می کشد و هزینه ای حدود ۴۰ دلار دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

موسسه اعزام دانشجو به روسیه در اصفهان

بهتر است که اگر شخصی با هزینه ها آشنا باشد بهتر برای هزینه های خود …