اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / مراکز اعزام دانشجو به روسيه

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

در این مطلب به شرکت ‌ها و مراکز اعزام دانشجو به روسيه به صورت مجازی اشاره می کنیم که کمی با مسایل اخلاقی بیگانه است .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

بهترین راه های گرفتن اقامت کشور روسیه

این روزها روسیه عظیم ترین کشور در دنیا به حساب می آید . در مرز های وسیع این کشور مدرن ترین کاخ ، فلات ، بلند ترین کوه ، سرد ترین شهر ، عالی ترین آموزشگاه برای رقص باله وجود دارد .

از لحاظ فرهنگی ، ادبیات نمایشی این کشور قابل توجه است . نویسندگان روسی مثل تولستوی ، بولگاکف ، داستا یوسکی و . . . در کل دنیا برای تشکیل بعضی از آثار قرن ۱۹ و ۲۰ شناخته شده اند .

در کنار راه حل های گوناگونی که برای مهاجرت مثل گرفتن اقامت از راه سرمایه گذاری و یا از طریق کار و . . .

از عالی ترین راه های مهاجرت به این کشور مهاجرت از راه مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به روسیه است . در همه ی این راه ها فرد بعد از چندین سال اقامت می تواند تابعیت روسیه را بگیرد .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

کم نیستند دانشجو هایی که با تکیه به این مراکز ، با دادن هزینه ‌های سنگین به خاک روسیه می‌ می روند ، ولی در اوج نا باوری تنهایشان می گذارند و بدون دانستن زبان شوک زده می‌ شوند و بلافاصله می خواهند که برگردند .
این مدل از مراکز که نماینده‌ ای در کشور ندارند و معمولاً دانشجو ها سال اول و یا دوم را برای مدت کمی استخدام می کنند که حتی خود این دانشجو ها اطلاعات دقیقی از دانشگاه‌ ها ندارند و به همین خاطر بعد از این که دانشجو را به روسیه انتقال دادند او را در فضایی که به راحتی نمی‌تواند ارتباط برقرار کند ، می گذارند به همین دلیل است که کسی خیلی به به این مراکز اعتماد چندانی ندارد اما این دلیل کافی برای بی اعتماد شدن به همه ی مراکز اعزام دانشجو نیست با کمی تحقیق می توانید بهترین ها را انتخاب کنید .

مراکز اعزام دانشجو به روسيه

کمک هزینه ی تحصیلی و هزینه های زندگی دانشجوی روسی

وقتی که شما یک دانشگاه برای تحصیل در کشور روسیه انتخاب و پذیرفته شده اید ، بخش بین المللی این دانشگاه در خواست ویزای دانشجویی روسی از طرف شما برای سفارت روسیه می فرستد . گرفتن ویزا بین سه تا پنج هفته طول می کشد و هزینه ای حدود ۴۰ دلار دارد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

بزرگترین موسسه مجاز جهت تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

موسسه های متعددی در اقصی نقاط کشور مان به راه افتاده اند که وظیفه بسیار مهم اعزام دانشجو به خارج از ایران را بر عهده دارند. بزرگترین موسسه مجاز جهت تحصیل و اعزا