این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرايط اعزام دانشجو به روسيه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه (پزشکی و غیرپزشکی)اعزام دانشجو به روسیه و شرایط عمومی آنشرايط اعزام دانشجو به روسيه
اعزام دانشجو

این مطلب راهنمایی برای دانشجو های بین المللی برای شرایط اعزام دانشجو و هم چنین تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه است .

اعزام دانشجو

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه (پزشکی و غیرپزشکی)

کشور روسیه از بزرگ ترین کشور های دنیا ، یک ابر قدرت و یک مرکز آموزشی در شرق اروپا می باشد .

عضو شدن در حوزه ی آموزش عالی اروپا به این معنی می باشد که خیلی از دانشگاه های کشور روسیه اکنون آموزششان رو به سبک غربی بیشتر است .

این کشور ( روسیه ) منظره هایی بسیار زیبا ، شهرستان هایی با سطح فرهنگی بالا می باشد ، از جذابیت سنت پترزبورگ به عظمت مسکو یکی از جذب کننده ترین جا های توریستی می باشد . این کشور یک مکان عالی برای دانشجوی های بین المللی است ، و به طور افزاینده بعضی از دوره ها را پیشنهاد می دهد .

اعزام دانشجو

اعزام دانشجو به روسیه و شرایط عمومی آن

روسیه کشوری است اوراسیایی و با چهارده کشور اروپایی و آسیایی هم مرز است و پایتخت آن مسکو می باشد . این کشور از نظر اقتصادی کشور با ثباتی است و با وسعت ۱۷,۰۷۵,۴۰۰ کیلومتر مربع و جمعیت 144.5 میلیون نفر ، عظیم ترین کشور دنیاست و از پر جمعیت ترین های دنیا حساب می شود .

زبان رسمیشان زبان روسی و واحد پول آن ها روبل است . هزینه های تحصیل در این کشور به نسبت برخی دیگر از کشور های اروپایی کم تر است ولی هزینه های اقامت در شهر های بزرگ روسیه مثل مسکو تقریبا بسیار زیاد است .

افرادی که علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی هستند ولی به خاطر آزمون سخت ورودی در خیلی از کشورها و هم چنین ارائه ی نمره ی زبان خوب و شرایط سنی امکان تحصیل در خیلی از کشور ها را ندارند ، می توانند برای ادامه ی تحصیل این کشور را بر گزینند .

اعزام دانشجو

شرايط اعزام دانشجو به روسيه

ادامه ی تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه نیازی به ارائه ی مدرک زبان نیست و شما عزیزان می توانید در کشور روسیه دوره ی زبانتان را بگذرانید و برای آزمون ورودی پزشکی آماده شوید .

تحصیل در رشته های پزشکی و دارو سازی در این کشور به زبان انگلیسی و روسی فراهم شده است . ولی متقاضیان تحصیل پزشکی باید به این نکته توجه کنند که اگر می خواهند مدرک پزشکی آنان در ایران مورد تایید بهداشت قرار بگیرد حتما حتما باید به زبان روسی تحصیل کنند .

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید