این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

زمان اعزام دانشجو به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان اعزام دانشجو به روسیهارسال مدارک به روسیهزمان اعزام دانشجو به روسیهزبان کشور روسیهزمان اعزام دانشجو به روسیهطول دوره تحصیلی در روسیه
زمان اعزام دانشجو به روسیه

هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان به کشور روسیه اعزام می شوند برای ادامه تحصیل و کسب مقامات علمی بالاتر به روسیه می روند. در این مقاله به بررسی زمان اعزام دانشجو به روسیه می پردازیم.

زمان اعزام دانشجو به روسیه

کشور روسیه تعداد زیادی دانشگاه معتبری دارد و از این رو تعداد زیادی از افراد تقاضای اعزام به کشور روسیه دارند.
روسیه نیز از کشورهایی است که هر ساله پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان خارجی می باشد و برای آن ها امکانات مناسب و ویژه ای را فراهم می کند.

زمان اعزام دانشجو به روسیه

ارسال مدارک به روسیه

در ابتدا باید مدارک تحصیلی را به طور کامل به زبان روسی ترجمه شود و مدارک به روسیه ارسال کنید.
موسسه های معتبر موجود در ایران که در حال فعالیت هستند مدارک تحصیلی دانشجو را به زبان روسی ترجمه می کند و آن را برای کشور روسیه ارسال می کند.
زمان ارسال مدارک به کشور روسیه دهم اسفند تا نهم مهر است بعد از این مرحله دانشجویان درخواست خود را برای تحصیل در مقطع های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و یا رشته های پزشکی و دندان پزشکی ارسال کنند و چنانچه که در روسیه اقامت دارند ثبت نام آن ها صورت بپذیرد.

قبل از ورود به دانشگاه روسیه باید مدارک زیر را داشته باشید:

  • نسخه اصلی گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه با همراه ریز نمرات تایید شده با مهر وزارت آموزش و پرورش
  • ترجمه گواهی پایان تحصیلات دوره متوسطه با ریز نمرات با تایید پیشخوان دولت و ترجمه به زبان روسی که ترجمه آن باید در سفارت فدراسیون روسیه تایید شود

زمان اعزام دانشجو به روسیه

زبان کشور روسیه

توجه کنید که زبان اصلی کشور روسیه، روسی است و از این رو دانشجویان متقاضی در ابتدا باید دوره های کوتاه آموزش زبان روسی را فرا بگیرند تا که در کشور روسیه به مشکل برنخورند.
در کشور روسیه دوره های تحصیلی بعضی از رشته به زبان انگلیسی و فرانسه صورت می گیرد اما لازم به ذکر است که فقط رشته های خاصی این امکان را دارند که در روسیه دوره تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ویا به زبان فرانسه ادامه بدهند.
دانشجویان برای گذراندن دوره تحصیلی باید یک مصاحبه به زبان تحصیلی خود بگذرانند تا که بتواند به راحتی در روسیه اقامت بگیرند.

زمان اعزام دانشجو به روسیه

طول دوره تحصیلی در روسیه

بعد از آن که دانشجویان دوره تحصیلی خود را در دانشگاه های معتبر روسیه بگذرانند مدرک تحصیلی معتبر روسیه را دریافت می کنند.
دانشجویان با داشتن مدرک معتبر روسیه موقعیت های شغلی ویژه ای را دریافت می کنند نه تنها در ایران بلکه تمام جهان این مدرک معتبر و با ارزش می دانند و برای آینده شغلی افراد بسیار هائز اهمیت می باشد.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید