این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تنها موسسه اخذ پذیرش در دانشگاه لومونوسوف روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه و نحوه پذیرش در آنتحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیه هزینه های دانشگاه های روسیه در سال 2019آشنایی با دانشگاه‌های کشور روسیه و نحوه اخذ پذیرش در آننحوه پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیههزینه تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیهتحصیل در روسیه با کمترین هزینه

امروزه بسیاری از جوانان کشور ما ترجیح می دهند برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی و مقاطع تحصیلی تکمیلی به کشورهایی که دارای دانشگاه‌های معتبر هستند مهاجرت نمایند. یکی از مقاصد تحصیلیِ بسیاری از دانشجویان ایرانی، کشور روسیه می باشد که دارای دانشگاه های پیشرفته و معتبری است که از تمامی نقاط دنیا دانشجویانی را جذب و پذیرش می کند. موسسات زیادی در داخل کشور ما اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی را بر عهده دارند. مرکز پیش رو به عنوان تنها موسسه اخذ پذیرش در دانشگاه لومونوسوف روسیه مشغول به فعالیت می‌باشد و متقاضیان تحصیل در این دانشگاه می توانند برای کسب اطلاعات لازم درباره نحوه ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه از طریق این مرکز اینترنتی اقدام نمایند.

تنها موسسه اخذ پذیرش در دانشگاه لومونوسوف روسیه

معرفی دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه و نحوه پذیرش در آن

معرفی دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه و نحوه پذیرش در آن

راهنما و معرفی دانشگاه لومونسف موسکو و نحوه پذیرش در آن را می‌توان امروز از طریق مراکزی مانند موسسات فعال و معتبری که در حوزه ثبت نام و پذیرش دانشجویان در دانشگاه های خارجی فعال هستند کسب نمود. دانشگاه لومونسف مسكو یکی از برترین دانشگاه های کشور روسیه محسوب می گردد که در پایتخت این کشور واقع شده است.

این دانشگاه به عنوان نخستین دانشگاه روسیه شناخته می گردد و در بین تمامی دانشگاه های این کشور بالاترین تراز را دارد و دانشجویان زیادی از اقصی نقاط دنیا در دانشگاه تحصیل می کنند. این دانشگاه دارای دانشکده های مختلفی مانند دانشکده مکانیک و ریاضیات، اقتصادی، مطالعات آفریقا، تجارت نوین، روزنامه نگاری، فلسفه، مطالعات جهان و بسیاری از رشته های برتر علوم انسانی و پزشکی و پیراپزشکی می باشد.

برای کسب اطلاع از شرایط پذیرش و نحوه اکسپت در دانشکده های مختلف دانشگاه دولتی مسکو می‌توانید با راه‌های ارتباطی موجود در موسسه های فعال در این حوزه ارتباط برقرار نمایید.

تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیه

تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیه رشته های پزشکی و داروسازی از جمله رشته هایی هستند که همواره علاقمندان زیادی وجود دارند که خواهان تحصیل در این رشته ها هستند. تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشکده پزشکی دانشگاه لومونوسوف روسیه یکی از اهدافی است که دانشجویان برای ادامه تحصیل در نظر می گیرند.

یکی از نکات مهمی که متقاضیان تحصیل در دانشگاه لومونوسف در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی باید در نظر داشته باشند این است که تحصیل در این رشته‌ها در دانشگاه‌های ذکر شده به زبان روسی می باشد و هیچگونه دوره انگلیسی برای تمامی دانشگاه های روسیه برای دانشجویان برقرار نمی گردد.

به همین دلیل لازم است که دانشجویان برای ادامه تحصیل در این فیلدها، دوره زبان روسی را گذرانده و بعد از اتمام دوره و همچنین قبولی در تست ورودی زیست و شیمی برای ادامه تحصیل به زبان روسی وارد دانشکده پزشکی و داروسازی شوند.

این دانشگاه دارای اعتبار جهانی و بین‌المللی بسیار بالایی می باشد و رتبه ۱۰۸ جهانی را داراست برای تحصیل در دوره های پزشکی و داروسازی این دانشگاه، علاوه بر هزینه تحصیل دوره شش ساله، هزینه دوره پادفک زبان روسی نیز باید در نظر گرفته شود.

هزینه های دانشگاه های روسیه در سال 2019

هزینه های دانشگاه های روسیه در سال 2019هزینه های تحصیل در دانشگاه های کشورهای مختلف با توجه به هزینه های مورد نظر دوره ها و هزینه سکونت در کشور مقصد متفاوت است. مهم ترین هزینه های دانشگاه های روسیه در موارد ذیل خلاصه می گردد:

  • هزینه های مربوط به دوران تحصیل یکساله در کالج زبان روسی
  • شهریه های تحصیل در فیلدها و رشته های مختلف که بسته به رشته متغیر خواهد بود.
  • هزینه های مربوط به سکونت در خوابگاه
  • هزینه های جانبی مانند رفت و آمد 

برای کسب اطلاعات به روز پیرامون هزینه های داشنگاه های روسیه در سال 2019 لازم است از طریق مراکزی که درباره هزینه تحصیل در روسیه اطلاعات به روز و کاملی را دارند اقدام نمود.

آشنایی با دانشگاه‌های کشور روسیه و نحوه اخذ پذیرش در آن

آشنایی با دانشگاه‌های کشور روسیه و نحوه اخذ پذیرش در آن یکی از مهمترین موارد برای تحصیل در دانشگاه‌های کشورهای مختلف، آشنایی کامل درباره دانشگاه و دانشکده های مختلف است. برای آشنایی با دانشگاه‌های کشور روسیه و نحوه اخذ پذیرش در آن لازم است، از طریق موسسات فعال در حوزه اعزام دانشجو که امروزه به  روش های حضوری و غیرحضوری مشغول به فعالیت هستند اقدام به کسب مشورت نمود.

این موسسات دارای اطلاعات به روز و کاملی درباره دانشگاه‌های مختلف روسیه هستند و همچنین دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و وزارت علوم و تحقیقات را معرفی می نمایند. از مهمترین دانشگاه های روسیه دانشگاه پاولوف سن پترزبورگ و دانشگاه دولتی لومونوسوف مسکو می باشد که دارای دانشکده های متعددی هستند و رشته های مختلف فنی مهندسی، پزشکی و علوم انسانی در آنها تدریس می شود.

نحوه پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیه

نحوه پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیه

بر اساس آخرین لیست ارائه شده توسط وزارت بهداشت و وزارت علوم تمامی رشته های دانشگاه لومونوسوف مورد پذیرش و تایید این وزارت خانه های می باشد و متقاضیان داخل کشور می توانند تحصیل در دانشگاه لومونوسوف را انتخاب کنند.

اطلاعات به روز پیرامون نحوه پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه لومونوسوف مسکو روسیه را می توان از موسسات فعال در زمینه اعزام دانشجو به دست آورد. از آنجا که تمامی رشته های در دانشگاه های روسیه به زبان روسی تدریس می شود، امروزه برخی از موسسات دوره های آموزش زبان روسی را برگزار می کنند و متقاضیان تحصیل می توانند پس از طی این دوره ها و دریافت مدرک معتبر، رزومه و مدارک خود را از طریق موسسات مجاز برای اخذ پذیرش ارسال نمایند.

هزینه تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه

هزینه تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه

هزینه تحصیل در رشته پزشکی در کشور روسیه بسته به دانشگاه مد نظر متغیر می باشد. در سال های اخیر شهریه و هزینه های تحصیل در دانشگاه های این کشور با افزایش نسبی همراه بوده است.

لازم است که متقاضیان تحصیل در دانشگاه های این کشور پیش از اقدام به دریافت پذیرش، پیرامون هزینه های جانبی و شهریه های دوره آموزش زبان روسی و رشته های مختلف دانشگاهی، هزینه های اقامت و خوابگاه و سایر هزینه های جانبی اطلاعات لازم را کسب نمایند تا با یک پلان منطقی و صحیح برای تحصیل وارد این کشور شوند.

تحصیل در روسیه با کمترین هزینه

تحصیل در روسیه با کمترین هزینه  برای تحصیل در روسیه با کمترین هزینه، باید پیش از اقدام به پذیرش، بسته به رشته و فیلد مد نظر بهترین دانشگاه را از نظر شهریه های تحصیلی، هزینه های خوابگاهی و هزینه های روزانه انتخاب نماییم.

موسسات معتبر اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه، می توانند به عنوان معتبرترین راهنماها، مشاوره های لازم در زمینه دریافت پذیرش از دانشگاه های روسیه با کمترین هزینه ها و مخارج را به متقاضیان ورود به این کشور برای تحصیل ارائه دهند. این موسسات به دلیل ارتباط با دانشگاه های مقصد اطلاعات به روز و کاملی را دارا می باشند.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید