اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه به دلیل داشتن صدها دانشگاه معتبر هر ساله میزبان تعداد زیادی از دانشجویان رشته های مختلف است. سالانه دانشجویان کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل در کشور روسیه تقاضای اقامت می کنند.

اعزام دانشجو به روسیه

چرا روسیه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنیم ؟

با شرایط مهاجرتی که این روزها در کشور به وجود امده و این موضوع که اکثر دانشجویان تمایل دارند که در کشورهای غیر از ایران تحصیلات خود را به صورت معتبر جانی ادامه دهند، بهترین گزینه برای علاقه مندان به ادامه تحصیل در کشورهای خارجی، کشور روسیه است.
علاقه مندان به مهاجرت به کشورهای خارجی در رشته های مختلف فیزیک، شیمی، زیست،زمین شناسی ، هوافضا و… می توانند با کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه اقامت و بورسیه به کشورهای خارجی برای مهاجرت خود اقدام کنند.

اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه

از راه های بسیار متنوعی می توانیم به روسیه مهاجرت کنیم یکی از راه های مهاجرت به روسیه از طریق ادامه تحصیلات و پیشرفت علمی است به این منظور باید ویزای دانشجویی از فدراسیون روسیه دریافت کنید.
ویزای دانشجویی فدراسیون روسیه یک ویزای تک ورودی می باشد و این ویزا برای کل دوره دانشجویی معتبر است.
برای به دست اوردن ویزای دانشجویی شما نیاز به یک دعوت نامه دارید، نیاز به یک دعوت نامه از یک دانشگاه و یا یک مدرسه در روسیه دارید.
باید بدانید که:

  • ویزای تحصیلی به دانشجویان دوره تحصیلی زبان روسی تعلق می گیرد.
  • ویزای های تحصیلی بعد از صدور اولیه بین سه ماه تا یک سال اعتبار خود را دارد سپس باید دانشجو متناسب با طول زمان اقامت خود در روسیه این ویزا را تمدید کند.
  • گواهی نامه عدم ابتلا به HIV برای اقامت های بیش از سه ماه لازم و ضروری است.

باید توجه کرد که متقاضی مهاجرت به خارج کشور باید به تمامی قوانین و شرایط آن کشور آشنایی داشته باشد تا که بتواند به راحتی در آن کشور اقامت بگیرد و دوره تحصیلات عالی خود را به بهترین نحو و شکل سپری کند.
برای کسب اطلاعات از شرایط و قوانین یک کشور و شرایط دانشجو پذیری کشور روسیه به مشاوران با تجربه و تحصیل کرده مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کنند.

اعزام دانشجو به روسیه

مزایای اعزام دانشجو به روسیه

چرا دانشجویان به روسیه مهاجرت می کنند؟
دلیل علاقه دانشجویان برای تحصیل در کشور روسیه چیست ؟
هر ساله با حجم زیادی از داوطلبان برای مهاجرت به روسیه مواجهه می شویم.
دانشجویانی که به تحصیل در کشور روسیه علاقه مند هستند شامل دانشجویان رشته های مختلفی اند.
دانشجویان رشته های پزشکی و علوم پزشکی و یا حتی دانشجویان رشته های غیر پزشکی برای مهاجرت به روسیه اقدام می کنند.
اعزام دانشجویان به روسیه نسبت به دیگر دانشگاه های معتبر در سایر کشورها هزینه آن چنان بالایی ندارد یعنی دانشجویان متقاضی می توانند حتی بدون بورسیه با هزینه ای نسبت معقول و مناسب تحصیلات خود را به طور حرفه ای در کشور روسیه ادامه بدهند.
یکی از پر طرفدارترین رشته هایی که برای تحصیل در روسیه اقدام می کنند رشته های پزشکی و دندان پزشکی هستند زیرا این رشته ها در کشور روسیه نسبت به سایر کشورها هزینه معقول تری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه

روسیه یکی از کشور های برخوردار از نظام آموزشی عالی در سطح جهان بوده و دانشجویان بسیاری را از اقصی نقاط دنیا پذیرش می کند. قابل ذکر است که هزینه تحصیل و زندگی در