این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط و وظایف موسسه های اعزام دانشجو به خارجلیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علومشرح قوانین اعزام دانشجو به خارج از کشور در ایرانآیین‌ نامه تأسیس مؤسسات و شرکت‌های خدمات اعزام دانشجو به خارجنحوه اخذ پذیرش انگلستان برای دانشجویان ایرانیاعزام دانشجو برای تحصیل به تمامی نقاط جهان توسط کارشناسان مجرب

در چند دهد اخیر موسسات بی شماری بر پا شده اند که تعداد بالایی از دانشجویان فعال را به خارج از کشور اعزام می کنند. این مراکز همواره سعی دارند که با دریافت هزینه های مناسبی شرایط فرستادن ویژه ای را، برای متقاضیان فراهم سازند. اگر شما هم تمایل دارید که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید لازم است از طریق، بهترین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج اقدام نمایید.

بهترین موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج در ایران

شرایط و وظایف موسسه های اعزام دانشجو به خارج

شرایط و وظایف موسسه های اعزام دانشجو به خارجموسسات اعزام دانشجو معمولا وظایف متعددی را بر عهده دارند که در پایین مطالب بیشتر به آن ها اشاره می کنیم :

 1. شرکت ها باید اطلاعات کامل و خدمات گسترده خود را به کلیه متقاضیان برای تحصیل در خارج، به طور مفصلی شرح داده و نیز با آن ها قرارداد رسمی منعقد کنند. در این شرایط متقاضیان اطمینان کافی را در این زمینه کسب می نمایند.
 2. این موسسات فقط می توانند از دانشگاه هایی درخواست پذیرش کنند که ارزش مدارک تحصیلی شان به تایید وزارت خانه مربوطه رسیده باشد. در واقع اگر گواهی نامه هایی مورد قبول مراجع ذیربط نگردند این موسسات اجازه ندارند که اقدام به فرستادن دانشجویان کنند.

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوم

لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز و مورد تایید وزارت علوماطلاع داریم که همه ساله اسامی کامل شرکت های فعال در زمینه اعزام دانشجو به خارج، از طرق مختلف برای افراد اطلاع رسانی می شوند. در واقع وزارت علوم تحقیقات و فناوری وظیفه دارد تا همیشه فهرست موسسات مجاز اعزام دانشجو را در دو صورت مستقیم و غیر مستقیم  منتشر کند.

برای دسترسی کامل به این شرکت های مجاز می توانید از طریق اینترنت به شکل قابل ملاحظه ای اقدام نمایید. در واقع پایگاه های معتبری در این فضا راه اندازی شده اند که همیشه آخرین اطلاعات مربوط به این موسسات را، در اختیار شما می گذارند.

شرح قوانین اعزام دانشجو به خارج از کشور در ایران

شرح قوانین اعزام دانشجو به خارج از کشور در ایرانبر طبق ضوابط فعالیت موسسات مجاز برای فرستادن دانشجویان به خارج، اصول خاصی هر ساله برای این اقدام مهم مطرح می شوند، در نتیجه برای شرح بیشتر قانون اعزام دانشجو باید نکات زیر ذکر گردند :

 • ماده اول : اعزام دانشجو به خارج از کشور برای مهیا سازی نیروی متخصص و آشنایی بیشتر با نوآوری های بین المللی صورت می گیرد که این مساله به وزارت علوم تحقیقات و فناوری مربوط می گردد.
 • ماده دوم : اعزام شوندگان باید ایمان و تقوای کامل داشته و از طرف دیگر به هیچ کدام از احزاب تعلق نداشته باشند.
 • افرادی که مدرک کارشناسی و بالاتر را اخذ کرده اند با توجه به گنجایش دانشگاه های مورد نظر در خارج، اعزام می گردند.
 • وزارت خانه وظیفه دارد که همه ساله دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس و غیره هستند را به عنوان بورسیه به سایر مناطق اعزام نماید و از طرفی، لازم است قوانین کنونی بورسیهٔ خارج در نظر گرفته شود.
 • وزارت باید اسامی دانشگاه های مجاز و با اعتبار را به دانشجویان اعلام نماید.
 • در آخر وزارت مورد نظر باید کلاس های آموزش زبان را برای افراد متقاضی فراهم نماید.

این قوانین هم حضور چند ساله دانشجو در مناطق مختلف را شامل می گردد و از سویی به اعزام دائمی دانشجو نیز، مربوط می گردد. 

آیین‌ نامه تأسیس مؤسسات و شرکت‌های خدمات اعزام دانشجو به خارج

آیین‌ نامه تأسیس مؤسسات و شرکت‌های خدمات اعزام دانشجو به خارجآیین نامه تاسیس موسساتی که به فرستادن دانشجو به خارج می پردازند شامل موارد زیر می شود :

 1. این مراکز تسهیلات لازم را برای ادامه تحصیل افراد با هزینه شخصی مهیا می کنند.
 2. مدیر کل بورس و امور دانشجویان وزارت علوم و وزارت آموزش پزشکی، مدیر کل وزارت خارجه، مدیر کل فعالیت های وزارت فرهنگ و نماینده وزارت داد گستری بر تاسیس و فعالیت شرکت های اعزام کننده نظارت دائمی دارند.
 3. هر گونه اقدام این شرکت ها نیازمند کسب مجوز از مرجع نظارت است.
 4. بررسی صلاحیت و تعیین حیطه اختیارات موسسات، نظارت بر تخلفات ایجاد شد و غیره همگی باید زیر نظر کار گروه نظارت باشد.
 5. بر اساس شرایط عمومی یعنی حسن شهرت و عدم سوء پیشینه و نیز، شرایط اختصاصی مانند داشتن مدرک کارشناسی و سابقه کار در امور فرهنگی مجوز های لازم ارائه می شوند.
 6. موسسات باید کلیه خدمات خود، برگه قرارداد قانونی و دستورالعمل های بخش نظارت را به متقاضیان اعلام کنند.
 7. در صورت ایجاد تخلف از سوی شرکت ها، به تذکر شفاهی و کتبی، اخطار در پرونده و در آخر به لغو مجوز پرداخته می گردد.
 8. موسساتی که قبل از درج این بخش نامه به فعالیت پرداخته اند باید در زمان کنونی به کسب مجوز بپردازند.
 9. مجوز موسسات اعزام دانشجو صادر شده قابلیت واگذاری به غیر را ندارند.

نحوه اخذ پذیرش انگلستان برای دانشجویان ایرانی

نحوه اخذ پذیرش انگلستان برای دانشجویان ایرانیبعضی از دانشگاه های این کشور امکانات بسیار زیادی را در قیمت های معمول به عموم دانشجویان ارائه می دهند.

برخی دیگر از مراکز آموزشی انگلستان نیازی به مدرک زبان برای تحصیل نداشته و نیز هزینه های مناسب تر و امکاناتی ویژه را در اختیار افراد می گذارند تا رضایت کاملی در آن ها ایجاد گردد.

در آخر موسساتی در این کشور دایر شده اند که از آن ها با نام مراکز فانتزی و لوکس آموزشی یاد می شود. چنین مجموعه هایی هم امکانات بسیار پایینی را دارا هستند و از سوی دیگر کمترین هزینه ها را نیز برای ارائه خدمات خود، دریافت می کنند.

اعزام دانشجو برای تحصیل به تمامی نقاط جهان توسط کارشناسان مجرب

اعزام دانشجو برای تحصیل به تمامی نقاط جهان توسط کارشناسان مجرببه منظور ادامه تحصیل در خارج از کشور متخصصانی حضور یافته اند که به طور دائمی، زمینه مناسبی را برای افراد واجد شرایط فراهم می کنند. این کارشناسان مجرب به دلیل دانش کافی که در این راه فرا گرفته اند می توانند، اقدامات بسزایی را برای عموم دانشجویان انجام دهند. 

از سویی وقتی متقاضیان به مشاوره های گسترده ای با این اشخاص ماهر می پردازند با کلیه اصول مرتبط آشنا می شوند تا از این راه بتوانند نیاز اصلی خود را، که همان تحصیل در خارج است را رفع نمایند. از جمله نکات مهم در این راستا این است که چنین افراد ذبده ای کل هزینه های مورد نیاز افراد را تعیین می کنند تا اشخاص با دانستن آن ها، اقدام به مهاجرت کنند.

در آخر باید بیان کرد که این نحوه اعزام ها در هر دوره زمانی شرایط مخصوصی را داشته که مثلا اعزام دانشجو در زمان قاجار، با نحوه فرستادن در زمان کنونی بسیار متفاوت است.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید