این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین موسسه پذیرش دانشجو در روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پذیرش دانشجو در روسیهبزرگترین موسسه پذیرش دانشجوهزینه زندگی و تحصیل در روسیهبورسیه تحصیلی در روسیه چگونه است؟بهترین دانشگاهای روسیهچرا تحصیل در روسیه؟

پذیرش دانشجو در روسیه از طریق این سایت امکان پذیر می باشد برای اطلاعات بیشتر از نحوه پذیرش و هزینه و مدارک لازم با مشاوران خبره این سایت تماس حاصل نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را در بهترین دانشگاهای روسیه داشته باشید.

پذیرش دانشجو در روسیه

روسیه یکی از پهناورترین کشورهای جهان می باشد که جاذبه های توریستی بسیار زیادی دارد، و یکی از مقاصد جذاب مهاجرت تحصیلی در جهان است. فقط در سال گذشته (2019) بیش از 250 هزار دانشجوی خارجی جهت تحصیل در روسیه به این کشور مهاجرت کرده اند. اعتبار بسیار بالا دانشگاها و هزینه زندگی و تحصیل مناسب باعث شده است که در چند سال اخیر این کشور در بین متقاضیان تحصیل در خارج از کشور مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که جمعیت دانشجویان خارجی که برای تحصیل به روسیه مهاجرت می کنند در چند سال اخیر افزایش چشمگیری داشته است، مخصوصا در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، حقوق، فناوری اطلاعات، نفت و گاز که بیشتر متقاضیان را به خود اختصاص داده است.

بزرگترین موسسه پذیرش دانشجو

بزرگترین موسسه پذیرش دانشجو در روسیه از طریق این سایت دانشجو می پذیرد. بزرگترین کمپانی مورد تایید وزرات علوم روسیه نیز می باشد و موسسه ما بزرگترین کمپانی پذیرش دانشجو در روسیه می باشد.
تحصیل در روسیه در اکثر دانشگاها به زبان روسی می باشد. لازم به ذکر است که تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی نیز می باشد، اما اکثر دانشگاها به زبان روسی می باشد.

هزینه زندگی و تحصیل در روسیه

هزینه زندگی و تحصیل در روسیه بسته به دانشگاه و محل زندگی متفاوت است ما در اینجا به صورت تقریبی هزینه هر دانشجو بسته به محل اقامت رو توضیح می دهیم.

 • هزینه زندگی در مسکو برای یک دانشجو در ماه حدود 500 دلار
 • هزینه زندگی در سن پترزبورگ 300 دلار
 • و در شهرهای دیگر روسیه 200 تا 250 دلار متفاوت می باشد.

و اجاره مسکن در مسکو بین 500 تا700 دلار و اجاره مسکن در سن پترزبورگ 400 تا500 دلار در ماه است.

لازم به ذکر است که هزینه تحصیل در روسیه با توجه به دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته متفاوت می باشد. به طور متوسط هزینه پادفک زبان روسی حدود دو هزار دلار است و شهریه پزشکی در روسیه به طور متوسط حدود 5 تا 6 هزار دلار در سال است و هزینه دندانپزشکی در روسیه با پزشکی تفاوت چندانی ندارد.
شهریه دانشگاهایب غیر پزشکی روسیه حدود 2 تا 5 هزار دلار در سال است.

 

بورسیه تحصیلی در روسیه چگونه است؟

دولت روسیه همه ساله تعدادی بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارجی اهدا می کند. تعداد سهمیه بورس دانشجویان خارجی 15 هزار می باشد که اولویت پذیرش بورس با دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع دکترا می باشد.بعد از مقطع دکترا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد. بورسیه پزشکی روسیه نیز امکان پذیر است. در صورت تمایل به گرفتن بورسیه تحصیلی در روسیه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

بهترین دانشگاهای روسیه

 • دانشگاه ملی مسکو _لومونسف
 • دانشگاه ملی سن پترزبورگ
 • دانشگاه رودن مسکو
 • انستیتو مهندسی مسکو
 • دانشگاه اقتصاد مسکو _ مدرسه عالی اقتصاد
 • انستیتو فیزیک و فناوری مسکو
 • دانشگاه باومن مسکو
 • دانشگاه دولتی تومسک

چرا تحصیل در روسیه؟

 1. کیفیت بالای تحصیل
 2. هزینه تحصیل و زندگی مناسب
 3. پذیرش نسبتا راحت
 4. اخذ ویزا بسیار آسان
 5. سهولت در گرفتن اقامت
 6. دانشگاهای مورد تایید ایران

 

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید