این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو در ایراناولین موسسه اعزام دانشجو به دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیهمعرفی دانشگاه دولتی مسکو و نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاههر آنچه در مورد تحصیل در کشورهای روسیه باید بدانیددر کدام دانشگاه های دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟معرفی بهترین دانشگاه‌ های روسیه با توجه به نوع رشته های تحصیلیآیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟

خیلی از جوانان کشور، برای ادامه تحصیلات آکادمیک خود علاقه مند به ورود به موسسات عالی و داشنگاه های خارج از کشور و دریافت بورسیه های تحصیلی این مراکز علمی هستند. چرا که وارد شدن به دانشگاه های داخلی کشور سخت بوده و هزینه های مربوط به ادامه تحصیلات در ایران نیز زیاد است. در این راستا، یکی از بزرگترین مرکزهای اعزام کننده دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو، برای برآورده کردن این هدف دانشجوهای ایرانی دست به کار شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو

بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو در ایران

بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسوف مسکو در ایراندانشگاه لومونسف موسکو به عنوان یکی از اصلی ترین و بزرگترین دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی کشور روسیه شناخته شده است. این دانشگاه در پایتخت این کشور واقع است و از لحاظ ساختار معماری و بنا، به عنوان زیباترین و باشکوه ترین دانشگاه های دنیا معرفی شده است.
این دانشگاه عظیم و بزرگ، در ابتدا فقط یک مرکز آموزشی کوچک بود که توسط میخائیل واسیلویچ لومونسوف در یک ساختمان نه چندان بزرگ راه اندازی شد. اما طولی نکشید، که آوازه و شهرت سطح بالای علمی و آموزشی آن در دنیا پیچید.

امروزه این دانشگاه پذیرای تعداد بسیار زیادی دانشجو از سرتاسر جهان می باشد. راه های زیادی برای وارد شدن به این مرکز علمی و استفاده کردن از امکانات تحصیلی آن برای همه وجود دارد.
اما برای وارد شدن به این دانشکده و دریافت مجوزهای لازم و ثبت نام در آن، باید یک سازمان حمایتی در داخل کشور ما وجود داشته باشد تا اطلاعات لازم را به متقاضیان ارائه داده و آن ها را راهنمایی کند.

به این منظور، بزرگترین مرکز اعزام دانشجو به دانشگاه لومونسف مسکو روسیه در داخل ایران، آماده خدمت رسانی به مردم عزیز ما می باشد. برای کسب کردن اطلاعات و آگاهی های بیشتر در این زمینه، و دریافت مشاوره ها و راهنمایی های متخصصان این سازمان، می توانید با تلفن های این مرکز تماس برقرار سازید.

اولین موسسه اعزام دانشجو به دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه

اولین موسسه اعزام دانشجو به دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیهدانشگاه لومونوسوف روسیه درواقع اولین و نخستین دانشگاه این کشور بود. با گذشت چندسال این مرکز آموزشی توانست به بالاترین رتبه های علمی در جهان دست یابد و اساتید و پژوهشگران و دانشجویان سرتاسر دنیا را به خود جذب نماید.

امروزه این موسسه علمی، با داشتن بیش از پنج هزار اتاق در سی و شش طبقه، پذیرای چندین هزار دانشجو، مدرس و کارمند تمام وقت و پاره وقت می باشد. این دانشگاه یکی از اثر گذار ترین دانشگاه های دنیا، در رواج و انتشار علم در بین مردم می باشد.

رشته های تحصیلی ارائه شده در آن، شامل تمامی رشته های زمینه های فنی، مهندسی، ریاضی، هنری و پزشکی است و هریک از این ها دارای یک ساختمان جداگانه در محوطه بزرگ این دانشگاه هستند. مهم ترین رشته ارائه شده در این مرکز، پزشکی دانشگاه لومونوسوف است.

برای اطلاع یافتن از روش های اعزام به روسیه و آشنایی با اولین و معتبرترین موسسه های اعزام دانشجو به دانشگاه دولتی لومونوسوف مسکو، به شما توصیه می شود که به جستجو کردن در بستر فضای مجازی بپردازید.

برای اینکه با چگونگی تحصیل پزشکی و داروسازی در این دانشگاه آشنا گردید، بهتر است قبل از هرکاری شرایط کلی تحصیل و زندگی در کشور روسیه را به طور دقیق بررسی کنید.

معرفی دانشگاه دولتی مسکو و نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاه

معرفی دانشگاه دولتی مسکو و نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاهبرای معرفی دانشگاه دولتی لومونسوف واقع در شهر مسکوی روسیه، می توان گفت که یکی از بزرگترین و بهترین دانشگاه های این کشور است که به عنوان مقصد نهایی بسیاری از محصلین دوره های آموزش عالی جهان برای ادامه تحصیل انتخاب می شود.

سایر دانشگاه های دولتی کشور روسیه شامل موارد زیر هستند:

 • دانشگاه دولتی کشاورزی روسیه
 • دانشگاه دولتی چایکوفسکی مسکو
 • دانشگاه دولتی سن پترزبورگ
 • دانشگاه دولتی نووسیبیرسک روسیه
 • دانشگاه دولتی و ایالتی تومسک
 • دانشگاه دولتی فیزیک و فناوری مسکو
 • دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای مسکو
 • دانشکده اقتصاد روسیه
 • دانشگاه دولتی روابط بین الملل

نحوه پذیرش دانشجو در این دانشگاه نسبت به ایران بسیار راحت تر است و دلیل اصلی حذف شدن مرحله بسیار سخت کنکور می باشد. برای ورود به این موسسه آموزشی فقط کافیست در یک آزمون ورودی که در ابتدای هر ترم برگزار می گردد قبول شوید. البته این آزمون هرگز به دشواری آزمون کنکور ما نخواهد بود.

هر آنچه در مورد تحصیل در کشورهای روسیه باید بدانید

هر آنچه در مورد تحصیل در کشورهای روسیه باید بدانیدهر آنچه در مورد تحصیل در کشورهای اروپایی نظیر روسیه باید بدانید را ما اینجا در اختیارتان قرار خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

قبل از اینکه برای ورود به کشور روسیه و ثبت نام در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آن اقدام کنید، لازم است که اطلاعات جامعی از این کشور و نحوه زندگی در آن و نیز روش های تحصیل در دانشکده های آن بدست آورید.

کشور روسیه بزرگترین و پهناور ترین کشور دنیا است. این کشور شوروی قدیم است که بعد از پایان جنگ جهانی دوم، تدریجا به چندین ایالت کوچکتر تجزیه شد و امروزه روسیه بزرگترین بخش آن به حساب می آید.
زبان رسمی مردم این کشور، زبان روسی است و دین اکثریت آن ها نیز مسیحی می باشد. این کشور دارای بیش از هشتصد دانشگاه دولتی و غیر دولتی فعال در تمامی زمینه های علمی است که شما برای تحصیل در این دیار ابتدا باید بهترین و مناسب ترین بستر و دانشکده را با توجه به رشته تحصیلی خود برگزینید.

مرحله بعدی این است که تمامی مدارک شخصی و علمی خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. سپس دوره ای به نام پادفک برای آموختن زبان روسی است که همه متقاضیان خارجی باید پشت سر گذاشته و در آزمون مربوط به آن شرکت کنند.

در کدام دانشگاه های دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟

در کدام دانشگاه های دنیا میتوان با هزینه کم تحصیل کرد؟یکی از مهم ترین دغدغه های هر دانشجو برای ورود به دانشگاه های خارجی دنیا این است که در کدام دانشگاهای دنیا میتوان با کم ترین هزینه تحصیل کرد؟

باید بگوییم که در میان همه دانشکده ها، هزینه های دانشگاه های روسیه با توجه به امکانات رفاهی و سطح علمی آن ها مقرون به صرفه ترین می باشد.

تحصیلات در این کشور ابتدا به زبان روسی انجام می شود. اما امکان تحصیل در
برخی رشته ها به زبان های انگلیسی و فرانسوی هم وجود دارد که برای تعیین
کردن سطح شما در این زبانها یک مصاحبه حضوری صورت می گیرد.

معرفی بهترین دانشگاه‌ های روسیه با توجه به نوع رشته های تحصیلی

معرفی بهترین دانشگاه‌ های روسیه با توجه به نوع رشته های تحصیلیلیست دانشگاه های روسی مورد تایید وزارت بهداشت برای تحصیل در زمینه پزشکی شامل موارد زیر است:

 • دانشگاه سیچنوا
 • دانشگاه سماشکو
 • دانشگاه پاولف

علاوه بر موارد نام برده شده، تحصیل پزشکی در دانشگاه لومونوسف که یک دانشگاه دولتی و بسیار سطح بالا در این کشور می باشد نیز ممکن است.

وب سایت های اینترنتی به معرفی کردن بهترین دانشگاه های روسیه می پردازند که شما می توانید با توجه به نوع رشته های تحصیلی خود یکی را انتخاب کنید.

آیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟

آیا دانشگاه دولتی مسکو وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟شاید برای شما سوال باشد که آیا دانشگاه دولتی لومونسوف وارد رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان شده است؟ در پاسخ باید بگوییم بله، دانشگاه ایالتی لومونوسوف مسکو به عنوان یکی از صد دانشگاه برتر دنیا انتخاب شده است.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید