این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین شرکت اعزام دانشجو به روسیه در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی بیمه و خدمات پزشکی در روسیه برای دانشجویان ایرانینحوه اعزام دانشجو به روسیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازیاعزام دانشجو به روسیه و بررسی شرایط آنتحصیل در روسیه در سال 2019 اطلاعات کامل و راه های اخذ ویزا برای ایرانیانبررسی طول دوره تحصیلی در مراکز آموزشی کشور روسیهقبل از ورود به روسیه دانشجو باید چه مدارکی را تنظیم کند؟چگونگی تایید مدارک در سفارت روسیه

اطلاع داریم مراکز متعددی دایر هستند که شرایط لازم را برای اعزام دانشجویان به روسیه فراهم کرده اند. این جایگاه ها سعی دارند تا امکان خروج افراد تحصیل کرده را با صرف هزینه های پایینی ایجاد نمایند به این صورت نیاز هایشان را برطرف سازند. ممکن است شما هم بخواهید به ادامه تحصیلات خود در روسیه بپردازید پس لازم است به شرکت اعزام دانشجو به روسیه مراجعه نمایید. 

بزرگترین شرکت اعزام دانشجو به روسیه در کشور

بررسی بیمه و خدمات پزشکی در روسیه برای دانشجویان ایرانی

بررسی بیمه و خدمات پزشکی در روسیه برای دانشجویان ایرانیدر کشور روسیه معمولا به دو گونه دولتی و خصوصی به ارائه خدمات پزشکی پرداخته می شود تا احتیاجات دانشجویان در این راستا رفع گردد. از سویی اگر دانشجویان نتوانند که خود را بیمه کنند می توانند در زمینه خدمات اولیه و اورژانسی، به صورت رایگان تحت درمان قرار بگیرند.

در صورتی که افراد بخواهند بیمه تکمیلی را در زمان تحصیل دریافت کنند باید در ابتدا درخواست صدور این بیمه را در معرض توجه قرار دهند. از طرفی بهتر است تا قبل از داخل شدن به روسیه برای استفاده از مزایای بیمه درمانی، برای صدور آن اقدام کنید.

در صورتی که این بیمه را در دست داشته باشید هزینه مراجعه به پزشک برای شما، کاملا رایگان است و مبلغی را برای ویزیت، پرداخت نخواهید کرد. در واقع فقط لازم است که کارت دانشجویی خود و یا گذرنامه تان را به دکتر نشان دهید.

نحوه اعزام دانشجو به روسیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

نحوه اعزام دانشجو به روسیه در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازیتعرفه اعزام دانشجو به روسیه بدین گونه است که بدون داشتن مدرک زبان می شود که در دانشگاه های پزشکی و در سه زبان انگلیسی، روسی و فرانسه به تحصیل پرداخته شود. افراد می توانند با ارسال رزومه های تحصیلی خود و نیز انتخاب بهترین دانشگاه های پزشکی اقدام به ادامه تحصیلات کرده و وارد یکی از این مراکز مانند دانشگاه سچینوا روسیه شوند.

باید بیان که کیفیت موجود در این دانشگاه های پزشکی همواره مورد نظر دانشجویان متقاضی است. با در دست داشتن مدارک لازم افراد می توانند وارد چنین دانشگاه های معتبری شوند و در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تحصیل کنند.

از سویی باید ذکر کرد که دوره های تحصیلی در این رشته ها عموما بین 5 تا 6 سال به طول می انجامند.

اعزام دانشجو به روسیه و بررسی شرایط آن

اعزام دانشجو به روسیه و بررسی شرایط آنهمه ساله دانشجویان بسیاری هستند که قادر بوده به کشور روسیه اعزام شوند و تحصیلات خود را ادامه دهند. در این مسیر افراد می توانند به موسسه اعزام دانشجو به روسیه رفته و از طریق آن ها اقدام نمایند تا ویژگی های مورد احتیاج را ایجاد کنند.

 در واقع اشخاص باید با در دست داشتن لیست موسسات اعزام دانشجو مجاز، به انتخاب یکی از آن ها پرداخته و سپس، به شکل مستقیم در آن مجموعه حضور یابد تا از کلیات امر آگاه شوند. این مراکز هم اسناد مورد نیاز را را برای افراد ذکر می کنند و از طرف دیگر، هزینه های لازم برای حضور و نیز طی کردن تحصیلات را یاد آور می شوند.

اشخاص هم با دانستن زمینه های مورد

نیاز تلاش می کنند تا به دریافت تمامی آن ها بپردازند تا در این حیطه مهم با مشکلاتی مواجه نشوند.

تحصیل در روسیه در سال 2019 اطلاعات کامل و راه های اخذ ویزا برای ایرانیان

تحصیل در روسیه در سال 2019 اطلاعات کامل و راه های اخذ ویزا برای ایرانیانتحصیل و اعزام دانشجو به روسیه در سال 2019 با شرایط خاصی امکان پذیر می گردد که افراد باید از روش های مختلفی به اخذ ویزا بپردازند. در واقع تحصیل در روسیه برای ایرانیان با توجه به نکات زیر فراهم شده است :

 • فرد باید نامه پذیرش قانونی از دانشگاه انتخابی اش را داشته باشد.
 • عکس پرسنلی متقاضی باید درج گردد.
 • لازم است توانایی مالی فرد برای گذراندن دوره های تحصیلی بالا باشد
 • مدرکی که نشان دهد فرد از از هر گونه بیماری جسمی، ایذر و غیره پاک است.
 • برگه رضایت مندی والدین از خروج فرد که در دفاتر اسناد رسمی به ثبت رسیده باشد.
 • داشتن فرم درخواستی که برای ارسال به سفارت تنظیم می کنند.
 • کپی از پاسپورت و نیز داشتن گذرنامه معتبر از شرایط مورد نیاز است.

بررسی طول دوره تحصیلی در مراکز آموزشی کشور روسیه

بررسی طول دوره تحصیلی در مراکز آموزشی کشور روسیههنگامی که اعزام دانش آموزان به مدارس روسیه انجام می گیرد بسته به این که قصد کنند در چه مقطعی به تحصیل بپردازند، دارای دوره های آموزشی متفاوتی هستند به طور مثال :

 • در مقطع کارشناسی نیاز است که 4 سال فرد مورد آموزش عمومی قرار بگیرد که پس از گذراندن دوره متوسطه، وارد این مرحله می شود. در آخر نیز باید از پایان نامه خود دفاع کند.
 • مرحله دریافت تخصص با زمان  اخذ کارشناسی دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشد زیرا در این زمان افراد، به کارهای عملی مرتبط با رشته خود می پردازند. این دوره در مدت 5 سال به طول می انجامد که در نهایت گواهی نامه معتبری به فرد اعطا می شود.
 • مقطع کارشناسی ارشد باید به مدت 2 سال تمام شده و در این بازه زمانی آموزش های لازم جهت کارهای تحقیقاتی به فرد ارائه گردد. آخر سر اگر فرد قادر بود از پایان نامه خود دفاع کند مدرک فوق لیسانس را در اختیارش می گذارند.
 • دانشگاهیان سطح بالا نیز می توانند وارد تحصیلات تکمیلی شوند که شامل تحصیل، تدریس، پژوهش و اقدامات عملی است. اگر شخص قادر باشد که به شکل تمام وقت دوره های خود را بگذارند پس از 3 سال موفق به اخذ مدرک می گردد در غیر این صورت به مدت 4 سال باید، مراحل لازم را طی کند. دانشجویان علوم پایه هم می توانند دوره دکتری را بگذرانند.

قبل از ورود به روسیه دانشجو باید چه مدارکی را تنظیم کند؟

قبل از ورود به روسیه دانشجو باید چه مدارکی را تنظیم کند؟

به منظور ادامه تحصیل در خارج از کشور و ورود به کشور روسیه لازم است افراد، مدارک خاصی را تنظیم کنند. از جمله اسنادی که در این گونه اعزام ها مانند اعزام دانشجو به بلاروس باید مورد توجه قرار گرفته شوند در زیر، به طور مفصل تر بیان شده است :

 • باید مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات به زیان کشور مقصد ترجمه شوند. از سویی این اسناد باید مهر دارالترجمه، وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه را داشته باشند.
 • گواهی مربوط به سلامت روحی و جسمی فرد بسیار الزامی بوده و از طرفی آزمایش منفی فرد هم باید ضمیمه گردد.
 • داشتن مدرک زبان برای ورود به این کشور مورد احتیاج نیست.
 • در دست گرفتن اصل پاسپورت از نکات مورد توجه است که باید حداقل یک سال اعتبار داشته و این که باید ترجمه اصلی آن هم، ارائه گردد.

چگونگی تایید مدارک در سفارت روسیه

چگونگی تایید مدارک در سفارت روسیهدانشجویان می بایست مدارک خود را به سفارت روسیه تحویل دهند تا افراد متخصص در این حیطه، به بررسی اسناد بپردازند. از طرفی افراد حاضر در این کنسول گری تلاش می کنند تا با دقت کامل به تفحص در اسناد ارائه شده پرداخته و امکان ورود را، به عموم متقاضیان بدهند.

چنین اقداماتی معمولا در یک بازه زمانی چند ساله انجام می گیرند تا کلیه مدارک ارسالی مورد تایید واقع شوند. در آخر باید بیان کرد که این مجموعه در هر سال شرایط جدید تری را برای افراد لحاظ می کند تا فقط افراد دارای شرایط، موفق به دریافت ویزا شوند.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید