این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اولین موسسه مجاز خدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تحصیل در روسیه و در بهترین دانشگاه های این کشور با کمترین هزینهاولین موسسه مجازخدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایرانمراحل ثبت نام در دانشگاه های روسیهمزایای تحصیل در روسیه چیست؟شرایط اجازه کار دانشجویی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانیبررسی دوره پادفک در روسیه ویژه ایرانیان

کشور روسیه شرایط تحصیلی بسیار خوبی را در اختیار تمامی دانشجویان بین المللی قرار داده و به عنوان یکی از برترین کشور ها با نظام آموزش عالی پیشرفته در کل جهان شناخته شده است. با پی بردن به این موضوع، بسیاری از دانشجویان ایرانی بر آن شده تا به ادامه تحصیل در این کشور بپردازند. اما برای اینکه این فرصت در اختیار آن ها قرار گرفته و بتوانند به صورت قانونی و با طی روال مختص به مهاجرت، این کار را انجام دهند، باید از طریق موسسات مجاز اعزام دانشجو در کشور اقدام کنند. قابل ذکر است یکی موسسات موجود، همین مجموعه بوده که به عنوان اولین موسسه مجاز خدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایران به شمار رفته و در نتیجه راهنمایی های کاملی را در اختیارشان قرار می دهد.

اولین موسسه مجاز خدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایران

تحصیل در روسیه و در بهترین دانشگاه های این کشور با کمترین هزینه

تحصیل در روسیه و در بهترین دانشگاه های این کشور با کمترین هزینهروسیه از کشور های بسیار فرهیخته ای است که دارای بهترین و ممتاز ترین دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی در کل جهان می باشد. این کشور به دلیل نزدیکی ای که با کشور ما ایران دارد، باعث شده تا بسیاری از دانشجویان ایرانی به تحصیل در آن فکر کنند.

چون به خوبی می دانند که با تحصیل در روسیه، هم آینده تحصیلی شان و هم آینده کار و زندگی شان روشن و تضمین شده می باشد. بنابراین خیلی زود می توانند به پیشرفت در تحصیل و به طور کلی در زندگی برسند.

اما برای اینکه شرایط تحصیل در دانشگاه های روسیه در اختیار دانشجویان دواطلب ایرانی قرار گیرد، نیاز است که از طریق مراکز مجاز اعزام دانشجو اقدام کنند. چرا که این موسسات با زیر و بم مهاجرت به روسیه و تحصیل در آن آشنایی داشته و بهتر می توانند دواطلبان رو از همه کم و کیف ماجرا آگاه کنند.

ضمن اینکه این امکان را در اختیار آن ها قرار می دهند تا بتوانند با کمترین هزینه به روسیه مهاجرت کرده و در آن به تحصیل بپردازند. درست مانند کاری که موسسه پیش رو برای دواطلبان گرامی انجام می دهد.

اولین موسسه مجازخدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایران

اولین موسسه مجازخدمات پذیرش دانشجو به روسیه در ایرانروسیه دارای بیشترین جمعیت تحصلیکرده حتی نسبت به سایر کشور های پیشرفته جهان می باشد. به همین خاطر است که دارای مراکز علمی و دانشگاهی بسیار خوب و در عین حال مدرنی بوده که شرایط را برای تحصیل هر چه بهتر انواع دانشجویان به وجود آورده است.

همچنین از مزیت های دیگر این کشور این است که هزینه تحصیل در آن در مقایسه با دیگر کشور ها بسیار ارزان تر بوده و همین دلیل خود محرک بزرگی برای دانشجویان ایرانی خواهد بود.
در نتیجه برای دانشجویانی که به دنبال راهیابی سریع تر به دانشگاه های متعدد روسیه و بهره مندی از مزیت های حاصل از آن هستند، مراجعه به مراکزی همچون مرکز فوق که اولین موسسه مجاز خدمات پذیرش دانشجو یا موسسه فراهم سازی تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه محسوب می شود، پیشنهاد می گردد.

لازم به ذکر است که به کمک این موسسه، ضمن ورود به دانشگاه های روسیه می توان به تحصیل در هر یک از این مقاطع پرداخت و در نتیجه مزیت های بسیاری را به دست آورد:

 • تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس
 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس
 • تحصیل در مقطع دکترا یا پی اچ دی

مراحل ثبت نام در دانشگاه های روسیه

مراحل ثبت نام در دانشگاه های روسیهافرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به روسیه یا آگاهی از شرایط تحصیل در روسیه را داشته و یا اصلا می خواهند با مراحل ثبت نام در دانشگاه‌های روسیه آشنا شوند، باید صرفا از مراکز مجاز اعزامی اقدامات لازم را انجام دهند تا به اطلاعاتی دقیق دست پیدا کنند.

اما ما اینجا اطلاعاتی را در خصوص مراحل ثبت نام جهت تحصیل در روسیه 2019 گرد آورده ایم که حتما مثمر ثمر واقع خواهند شد.

این مراحل را به اختصار در گزینه های زیر نام برده ایم که تقاضا داریم به آن ها توجه فرمایید:

 • ترجمه مدارک تحصیلی در ایران شامل: مدرک دیپلم و ریز نمرات، مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات، تاییدیه تحصیلی، مراجعه به دارالترجمه، ترجمه صفحه اول پاسپورت، ترجمه صفحه اول شناسنامه و الی آخر
 • صدور ویزای دانشجویی
 • ورود به روسیه
 • ارائه گذرنامه، ویزای دانشجو، کارت مهاجرت، گواهی سلامت پزشکی، گواهی نتیجه منفی ایدز و هپاتیت، 12 قطعه عکس سیاه و سفید و غیره

مزایای تحصیل در روسیه چیست؟

مزایای تحصیل در روسیه چیست؟با صفر تا صد تحصیل در روسیه آشنا شدید، حالا وقت آن است که با مزایای تحصیل در دانشگاه های این کشور آشنایی پیدا کنید.
برای اطلاع از این مزیت ها خواهشمندیم که توجه خود را به نکات زیر جلب فرمایید:

 • افراد علاوه بر تحصیل در یک رشته خاص، می توانند زبان روسی را هم یاد بگیرند.
 • در نتیجه هم مدرک مرتبط با رشته تحصیلی و هم مدرک زبان را دریافت خواهند کرد.
 • بهترین و راحت ترین خوابگاه ها با تمام امکانات در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.
 • همچنین با تحصیل در این کشور زیبا و بزرگ، امکان سیر و سیاحت از نقاط مختلف آن نیز وجود خواهد داشت.

شرایط اجازه کار دانشجویی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانی

شرایط اجازه کار دانشجویی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانیمهاجرت تحصیلی به روسیه و یا زندگی در روسیه یکی از عاقلانه ترین اقدام ممکن از سوی جوانانی است که می خواهند آینده خود را بسازند.
این کشور نه تنها از نظر تحصیلی و زندگی منافع بیشماری را عاید داوطلبان خواهد ساخت، بلکه شرایط اجازه کار دانشجویی که ویژه دانشجویان ایرانی است را هم در اختیارشان قرار می دهد.
البته بیشتر کار های آزاد و آن ها که مستلزم کار پاره وقت هستند، مناسب برای این گروه می باشند.

نکته ای را که لازم می بینیم بگوییم، این است که ساعت کاری دانشجویان با توجه به سطح تحصیلی شان مشخص می گردد. برای مثال دانشجویان لیسانس، تا ده ساعت کار در هفته می توانند کار کنند. دانشجویان فوق لیسانس می توانند تا بیست ساعت در هفته فعالیت کاری داشته باشند. 

همچنین از شروط اجازه کار برای این افراد را هم می توان شامل این موارد دانست:

 • تسلط کامل به زبان روسی
 • کسب رتبه ممتاز در تحصیل

بررسی دوره پادفک در روسیه ویژه ایرانیان

بررسی دوره پادفک در روسیه ویژه ایرانیاندر بررسی دوره پادفک در روسیه ویژه ایرانیان اینطور می توان گفت که این دوره یک سال پیش از ورود به یک سری از رشته ها مانند: پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی است.
هدف از برگزاری آن هم، آموزش دروس زیست، شیمی و فیزیک به زبان روسی می باشد. طول این دوره هم به اندازه دو ترم بوده و در طی آن دانشجویان لغات تخصصی مربوط به دروس مذکور را خواهند آموخت.

همچنین دوره فوق مزایای بسیاری را هم در پی خواهد داشت که از مهم ترین آن ها عبارت هستند از:

 • فراگیری زبان روسی به کمک اساتید با تجربه و خبره
 • صرفه جویی چشمگیر در وقت به دلیل دوره کوتاه آموزشی
 • تضمین ورود دواطلب به دانشگاه های معتبر روسیه
نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید