این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه آشنایی با شرایط تحصیل در کشور روسیه برای دانشجویان ایرانشرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های روسیهدوره پاتفک روسی چیست ؟هزینه ویزای دانشجویی روسیه برای دانشجویان ایرانیبررسی نحوه تبادل دانشجو با دانشگاه سن‌پترزبورگ روسیهبررسی کیفیت آموزش در دانشگاه های روسیه

روسیه یکی از کشور های برخوردار از نظام آموزشی عالی در سطح جهان بوده و دانشجویان بسیاری را از اقصی نقاط دنیا پذیرش می کند. قابل ذکر است که هزینه تحصیل و زندگی در روسیه بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر کشور ها بوده و بنابراین اقدامی عاقلانه است اگر بخواهید به ادامه تحصیل در این کشور فکر کنید. اما برای راه یافتن به دانشگاه های برتر روسیه، باید از موسسات خاصی، درخواست های خود را به ثبت برسانید. مانند این مرکز که به عنوان اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه شناخته شده و تا آخرین مرحله، مجدانه و دلسوزانه در کنارتان خواهد بود.

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه روسیه یکی از بزرگ ترین کشور های جهان و مجهز به برترین مراکز آموزش عالی در شرق اروپا می باشد.
این کشور کاملا پیشرفته با در اختیار داشتن اساتید خبره و رشته های مختلف تحصیلی، شرایطی بسیار خوب را برای تحصیل دانشجویان سراسر جهان مهیا ساخته است.
بنابراین بهترین انتخاب برای ادامه تحصیل در خارج، این کشور خواهد بود.

اما جهت راهیابی به دانشگاه های روسیه، لازم است تا از طریق موسسات مجاز اعزامی اقدام کنید.
موسسات مورد نظر، با در اختیار داشتن وکیل مهاجرت، می توانند گام به گام دانشجویان را برای ورود به روسیه آماده کرده و راهنمایی های لازم را در اختیارشان قرار دهند.
درست مانند این مرکز که اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به روسیه محسوب شده و توسط کارشناسان و وکلای حاضر در آن، از صفر تا صد تحصیل در روسیه مطلع خواهید شد.

آشنایی با شرایط تحصیل در کشور روسیه برای دانشجویان ایران

آشنایی با شرایط تحصیل در کشور روسیه برای دانشجویان ایرانروسیه که در مجاورت کشورمان ایران قرار گرفته است، شرایطی عالی چه از نظر تحصیلی و چه از نظر زندگی را داراست.
در واقع باید گفت که شرایط زندگی در روسیه و همینطور شرایط تحصیل در آن، چه از نظر هزینه و چه از نظر امکانات، کاملا به نفع افراد مهاجر و بخصوص دانشجویان خواهد بود.

اما در این بخش قصد داریم تا جهت آشنایی بیشتر با شرایط تحصیل در روسیه، توضیحاتی را بیان کنیم.
لذا در ادامه ی این موضوع باید گفت که مقطع کارشناسی در این کشور، مانند این ایران به مدت 4 سال بوده و پیش از آن دانشجویان باید حتما مدرک دیپلم خود را گرفته باشند.
ضمن اینکه باید عنوان داشت لازمه ی تحصیل، تسلط به زبان روسی است که می توان با گذراندن دوره زبان روسی، مدرک مربوط به آن را اخذ کرد.

به علاوه در مورد شهریه دانشگاه در روسیه باید گفت که مبلغ آن با توجه به این عوامل  متغیر می باشد:

 • نوع دانشگاه و درجه اعتبار آن
 • نوع رشته
 • سطح تحصیلی
 • و …

همچنین در رابطه با رشته هایی که در کشور روسیه، امکان تحصیلشان برای دانشجویان ایران وجود دارد، می توان این موارد را نام برد:

 • تحصیل پزشکی و دندانپزشکی روسیه
 • تحصیل رشته های فنی مهندسی روسیه
 • تحصیل رشته های انسانی

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های روسیه

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های روسیهقبل از اینکه در این بخش به ذکر توضیحاتی از شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های روسیه بپردازیم، بهتر است مفهوم بورسیه را برایتان آشکارتر سازیم.
لذا در مورد بورسیه تحصیلی باید گفت که منظور از آن، کمک هزینه ای است که برخی از مراکز علمی و دانشگاه ها و یا موسسه های خیریه برای دانشجویان در نظر می گیرند.
همچنین بورسیه به تمامی مقاطع تحصیلی از لیسانس تا دکترا اعطا شده و به عنوان امتیازی ویژه برای دانشجویان ممتاز در نظر گرفته می شود.

حالا در مورد شرایط اخذ بورسیه در روسیه باید عنوان داشت که باید برای اخذ آن، دانشجویان حتما یک  الی دو ترم را در دانشگاه گذرانده و در صورت داشتن معدل خوب و تعیین شده از سوی آن، قادر به کسب اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه های روسیه خواهند شد.

دوره پاتفک روسی چیست ؟

دوره پاتفک روسی چیست ؟در پاسخ به این سوال که دوره پادفک روسی چیست؟ باید گفت که دانشگاه های روسیه، این دوره را در اختیار دانشجویان بین المللی که قصد فراگیری زبان روسی را دارند قرار داده و طی 6 ماه الی یک سال، مدرک این دوره به دانشجویان اعطا می شود.
لازم است به مزایایی که در اثر گذراندن دوره پادفک نصیب دانشجویان می شوند، اشاره کنیم که عبارتند از:

 • تسلط کامل و همه جانبه به زبان روسی در همه مهارت های خواندن، نوشتن و مکالمه
 • اخذ گواهی ناشی از تعیین سطح زبان روسی
 • آشنایی کامل با روسیه و شرایط زندگی و نوع فرهنگ آن
 • بالا بردن سطح دانش علوم پایه

هزینه ویزای دانشجویی روسیه برای دانشجویان ایرانی

هزینه ویزای دانشجویی روسیه برای دانشجویان ایرانیبسیاری از دانشجویانی که داوطلب مهاجرت به روسیه و ادامه تحصیل در دانشگاه های آن می باشند، خواهان کسب اطلاعاتی از هزینه ویزای دانشجویی روسیه برای دانشجویان ایرانی هستند.
این موضوع کاملا تخصصی بوده و اطلاعات مربوط به آن تنها در اختیار موسسات مجاز اعزام دانشجو قرار گرفته است.
لذا اگر سوالی در این خصوص دارید، باید به موسسات مربوطه از جمله همین مرکز مراجعه کنید که در این صورت از تمامی این موارد مطلع خواهید شد:

 • هزینه ویزای دانشجویی روسیه
 • هزینه زندگی دانشجویی
 • هزینه زندگی دانشجویان
 • هزینه تحصیل در روسیه

بررسی نحوه تبادل دانشجو با دانشگاه سن‌پترزبورگ روسیه

بررسی نحوه تبادل دانشجو با دانشگاه سن‌پترزبورگ روسیهدانشگاه سن پترزبورگ روسیه یکی از نامدارترین و قدیمی ترین دانشگاه های روسیه است که سرآمد همه دانشگاه های این کشور تلقی می شود.
این دانشگاه پایتخت فرهنگی روسیه محسوب شده و به عنوان یکی از برترین مقاصد تحصیلی دانشجویان سراسر جهان از جمله ایران به شمار می آید.
این مرکز علمی پیشرفته و بسیار بزرگ، دارای افتخارات فرهنگی و علمی بسیار زیای بوده که یکی از شاخص ترین آن ها این است که 9 برنده جایزه نوبل از میان دانشمندان همین دانشگاه بوده اند.

اما از این موضوع که بگذریم، در بررسی نحوه تبادل دانشجو با دانشگاه سن پترزبورگ باید گفت که این تبادل از طریق موسسات مربوطه و با توجه به شرایط موجود و همینطور با در نظر گرفتن مدارکی مانند گواهی تحصیلی و ریز نمرات، کپی مدارک احراز هویت و غیره صورت می گیرد.

بررسی کیفیت آموزش در دانشگاه های روسیه

بررسی کیفیت آموزش در دانشگاه های روسیهروسیه از نظر علمی سطوحی بالا و چشمگیر را کسب کرده و از پیشرفته ترین کشور ها در این حوزه می باشد.
لذا در بررسی کیفیت آموزش در دانشگاه های روسیه می توان با قطعیتی هر چه تمام تر گفت که کیفیت در این حیطه کاملا مورد تایید بوده و در نتیجه پیشرفتی زودهنگام را عاید دانشجویان می گرداند.
در واقع این کیفیت آموزشی والا، برخاسته از اساتید خبره و با سواد، امکانات آموزشی بی نظیر، هیئت علمی متخصص و … بوده و در نهایت آینده تحصیلی و در نتیجه آینده زندگی روشنی را تقدیم دانشجویان مختلف بین المللی خواهد کرد.
به علاوه می توان روسیه را پیشگام در حوزه آموزش این رشته های محبوب و پر طرفدار جهانی دانست:

 • رشته هوا فضا
 • نانوتکنولوژی
 • هنر
 • ریاضی
 • فیزیک
نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید