این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک

آنچه در این مقاله می خوانید...

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی نووسیبیرسکنحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیهپذیرش در دانشگاه نووسیبیرسک با هزینه و شرایط مناسبدانشگاه های پزشکی و غیر پزشکی برتر روسیهبررسی هزینه تحصیل و اقامت در روسیه ویژه دانشجویانمعرفی دانشگاه دولتی نووسیبیرسک روسیه و رشته های آموزشی در این دانشگاه

کشور روسیه علاوه بر جنبه های نظامی و سیاسی، از نظر علمی و آموزشی نیز در جایگاه و رتبه ی بالایی در دنیا قرار دارد و همین عامل سبب شده است که بسیاری از دانشجویان و محصلان خارجی این سرزمین را برای گذراندن دوره های تخصصی در رشته های تحصیلی خود برگزینند. دانشگاه نووسیبیرک روسیه یکی از مراکزی است که مورد توجه بسیاری از این افراد قرار می گیرد. برای آشنایی با اولین موسسه و شرکت مجاز برای اعزام کردن دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک و روش های انجام این کار با ما همراه باشید.
اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک

اولین موسسه مجاز اعزام دانشجو به دانشگاه نووسیبیرک دانشگاه نووسیبیرک که در شهر نووسیبیرسک روسیه و نزدیک به منطقه سیبری واقع است، یکی از دانشگاه های ملی این کشور بوده و در جایگاه ویژه ای از نظر علمی و سطح آموزشی و امکانات رفاهی قرار دارد.
این دانشگاه با ارائه اکثر رشته های تحصیلی و دارا بودن شرایط پژوهشی، تحقیقاتی و علمی عالی، آزمایشگاه ها و کتابخانه های مجهز و نیز امکان اشتغال در موسسات تحقیقاتی تحت نظر مرکز آموزشی، به یکی از اولین انتخاب های دانشجویان سرتاسر دنیا برای ادامه تحصیلات آکادمیک در روسیه تبدیل شده است.

تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، این دانشگاه به دلیل نزدیکی بسیاری که با منطقه ی سیبری دارد، از آب و هوای بسیار سردی بخصوص در فصل زمستان برخوردار می باشد. میزان بارش برف سالیانه در این مناطق خیلی زیاد است که این موضوع خود می تواند علاوه بر محدودیت، یکی از عوامل جذب توریست و گردشگر به این نواحی باشد.

شما عزیزان اگر قصد سفر به کشور پهناور روسیه و ادامه دادن تحصیلات خود در دانشگاه نووسیبیرک را دارید، باید به کمک وکلای حقوقی موسسه های مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور، از این دانشگاه پذیرش گرفته و مراحل قانونی این کار را انجام دهید.

پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی نووسیبیرسک

پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی و فنی مهندسی نووسیبیرسکیکی از اصلی ترین دلایل دانشجویان ایرانی برای انتخاب روسیه به عنوان محل تحصیل خود، تحصیل پزشکی در دانشگاه نووسیبیرسک و سایر مراکز آموزش عالی موجود در این سرزمین است. چرا که وارد شدن به دانشکده های پزشکی در داخل ایران کاری است بسیار سخت و صعب.

پذیرش در رشته های فنی مهندسی و علوم پزشکی دانشگاه نووسیبیرسک روسیه مراحل متعددی دارد که اگر می خواهید آن ها را به درستی انجام دهید، باید به سراغ شرکت های حقوقی فعال در زمینه اقامت بروید.

وکلای این شرکت ها تمامی مراحل قانونی از ترجمه مدارک شما به روسی و ارسال به وزارت امور خارجه این کشور، دریافت پذیرش از دانشگاه مربوطه و گرفتن دعوتنامه و … را در مدت زمان کمی برایتان انجام خواهند داد و شما با خیال راحت و بدون مشکل خاصی می توانید به این دیار سفر کنید.

نحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

نحوه پذیرش و تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک روسیهدانشگاه ایالتی نووسیبیرسک یکی از بهترین مراکز علمی و آموزشی این سرزمین است که همه ساله پذیرای تعداد زیادی دانشجوی خارجی در خود می باشد. این دانشگاه با دارا بودن مساحتی عظیم و ساختمان های بزرگ اداری و پژوهشی، همانند یک شهرک کوچک به نظر می رسد.

شهر نووسیبیرسک که از نظر وسعت و بزرگی در مرتبه سوم در بین شهرهای این کشور قرار دارد، از نظر جغرافیایی نزدیک به ناحیه سیبریا بوده و در منطقه سرد این کشور واقع است. همانطور که می دانید زبان رسمی مردم این نواحی، روسی می باشد و لازم است که شما برای داشتن یک زندگی راحت تر در این دیار، این زبان را بیاموزید.

برای کسب کردن اطلاعات کامل تر در زمینه نحوه پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه نووسیبیرسک و نیز چگونگی دریافت ویزای تحصیلی از این کشور، بهترین راه کار این است که با یک فرد آگاه و متخصص مشورت کنید. این مشاور با تجربه را می توانید در موسسات اعزام کننده دانشجو به خارج بیابید.

پذیرش در دانشگاه نووسیبیرسک با هزینه و شرایط مناسب

پذیرش در دانشگاه نووسیبیرسک با هزینه و شرایط مناسبروسیه دارای وسعت زیادی است و شهر نووسیبیرسک یکی از شهرهای پیشرفته و بزرگ آن به حساب می آید. این شهر از تمامی امکانات رفاهی، ورزشی، هنری و تفریحی برخوردار می باشد و شبکه حمل و نقل کاملی به تمامی نقاط  کشور دارد.
با این حال هزینه های مربوط به گذراندن زندگی و ادامه تحصیل در این منطقه نسبت به شهری مانند مسکو بسیار کم تر و به صرفه تر می باشد و این عامل یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب دانشگاه این شهر توسط دانشجویان خارجی برای تحصیل است.

خوابگاه های دانشگاه نووسیبیرسک اصلی ترین محل هایی هستند که برای اقامت در اختیار دانشجوهای غیر روسی قرار خواهند گرفت. این اقامتگاه ها از قیمت پایینی برخورداند و برای این افراد مقرون به صرفه می باشند.

دانشگاه های پزشکی و غیر پزشکی برتر روسیه

دانشگاه های پزشکی و غیر پزشکی برتر روسیهروسیه دارای تعداد بسیار زیادی دانشگاه پزشکی و غیر پزشکی می باشد که ممکن است شما بخواهید یکی از آن ها را برای تحصیل خود انتخاب کنید. یکی از این دانشکده ها، دانشگاه علوم پزشکی نووسیبیرسک است که جزو دانشگاه های برتر در این زمینه بوده و ارائه دهنده تمامی شاخه ها و رشته های مربوط به پزشکی می باشد.

اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا هر یک از این مراکز آموزشی مورد تایید وزارت علوم ایران هستند یا نه.

بررسی هزینه تحصیل و اقامت در روسیه ویژه دانشجویان

بررسی هزینه تحصیل و اقامت در روسیه ویژه دانشجویاندانشجویان سراسر دنیا همواره به دنبال یک مرکز آموزش عالی درجه یک و سطح بالا برای گذراندن دوره های تخصصی و کسب مهارت های مورد نیاز خود می گردند، اما یکی از مهم ترین نکاتی که در کنار این ویژگی به بررسی آن می پردازند، میزان هزینه ها و مخارج مربوط به ادامه تحصیل و اقامت در هر شهر و یا کشور است.

برای کسب اطلاعات کامل در زمینه هزینه اقامت در روسیه که به طور ویژه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد، می توانید با موسسات اقامتی سطح کشور تماس برقرار سازید یا به جستجو کردن در وب سایت های آنلاین مربوطه بپردازید.

معرفی دانشگاه دولتی نووسیبیرسک روسیه و رشته های آموزشی در این دانشگاه

معرفی دانشگاه دولتی نووسیبیرسک روسیه و رشته های آموزشی در این دانشگاهدر این قسمت برای کسانی که قصد سفر کردن به کشور روسیه و اقامت و تحصیلات در آن را دارند، به معرفی دانشگاه نووسیبیرسک به طور خلاصه و مختصر می پردازیم:

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک واقع در یک شهر که به همین اسم معروف است، یکی از بزرگ ترین دانشگاه های این کشور است. این مرکز آموزشی ارائه دهنده بسیاری از رشته های آموزشی، از ریاضیات و فیزیک گرفته، تا پزشکی و هسته ای است.
تحصیل در این دانشگاه برای محصلان خارجی هزینه نسبتا به صرفه ای دارد و در عین حال امکان اشتغال در موسسات و مراکز وابسته به دانشکده نیز برای آن ها وجود خواهد داشت که خود یک مزیت به حساب می آید.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید