این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اولین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

نخستین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه مورد تایید وزارت علومصفر تا صد تحصیل پزشکی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانهزینه تحصیل و زندگی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانیشرایط تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیهدانشگاه های روسی مورد تایید وزارت بهداشت ایرانهر آنچه باید در مورد تحصیل در روسیه بدانید

یکی از رویاهایی که اکثر افراد در سنین کودکی و نوجوانی خود در سر می پرورانند این است که روزی پزشک شوند. اما وقتی مقاطع  تحصیلی را در ایران پشت سر می گذارند و به مرحله سخت کنکور می رسند در می یابند که این آرزو به این راحتی ها محقق نمی شود. چرا که ورود به دانشگاه آن هم در رشته ی پزشکی در کشور ما بسیار سخت است. به همین دلیل خیلی ها به فکر تحصیل در خارج از کشور می افتند. در این راستا ما به معرفی اولین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه و روشهای این کار می پردازیم.

اولین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه در کشور

نخستین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه مورد تایید وزارت علوم

نخستین موسسه اعزام دانشجوی پزشکی به روسیه مورد تایید وزارت علومقبل از اینکه برای دریافت کردن ویزا و اقامت در کشور روسیه و خروج از کشورمان اقدام کنید، بهتر است که اطلاعات کاملی در مورد این سرزمین، آداب و رسوم ها، فرهنگ ها و دین و مذهب مردم آن داشته باشید و شرایط زندگی کردن و نیز هزینه ها و مخارج مربوطه را به خوبی مورد بررسی قرار داده و با امکاناتتان بسنجید، تا بعدها دچار سردرگمی و مشکلات نشوید.

همچنین یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای داشتن یک زندگی راحت و بی دغدغه در روسیه در نظر بگیرید این است که زبان رسمی این کشور را به خوبی بیاموزید تا برای برقراری ارتباط با اطرافیان و رفع نیازهای خود با مشکل روبرو نشوید.

در نهایت با کمک یک شرکت و موسسه فعال در زمینه اعزام دانشجو به این سرزمین، می توانید به این هدف خود جامه عمل بپوشید. نخستین موسسه اعزام کننده دانشجویان به روسیه را می توانید با جستجو کردن در اینترنت بیابید.

دانشگاه های زیادی در سراسر کشور روسیه وجود دارند که رشته های متعددی در آن ها تدریس می شود. اما برای تحصیل در رشته  ای مانند پزشکی، باید به دنبال دانشگاهی بگردید که مورد تایید وزارت علوم ایران باشد تا مدرکتان از اعتبار کافی برخوردار گردد. همچنین گذراندن دوره های پیش پزشکی روسیه نیز امری ضروری است.

صفر تا صد تحصیل پزشکی در روسیه ویژه دانشجویان ایران

صفر تا صد تحصیل پزشکی در روسیه ویژه دانشجویان ایراناز آنجایی که کشور روسیه، یک کشور بسیار پیشرفته در زمینه های مختلف علمی و صنعتی است، دانشگاه ها و موسسات آموزشی آن نیز در سطح بالایی از نظر کیفی قرار دارند و مراکز آموزش عالی آن از امکانات تحصیلی و شرایط رفاهی خیلی خوبی برخوردارند.

همین عوامل سبب شده است که بسیاری از دانشجویان از نقاط مختلف دنیا، این سرزمین را برای ادامه دادن تحصیلات خود انتخاب کنند و به آن سفر نمایند. مخصوصا که هزینه های زندگی و تحصیل در دانشگاه های روسیه نسبتا مقرون به صرفه می باشد.

دانشجویان ایرانی نیز از جمله کسانی هستند که خواهان گذراندن دوره های تخصصی و کسب مدرک خود از دانشگاه های این کشور می باشند. دلایل این کار بسیار زیاد است اما اصلی ترین دلیل آن، دشواری بسیار زیاد راه ورود به دانشگاه در ایران و هزینه های بالای آن است.

برای اطلاع یافتن از صفر تا صد تحصیل در روسیه به ویژه در رشته پزشکی، می توانید به سراغ شرکت های اعزام کننده دانشجو به خارج از کشور بروید.

هزینه تحصیل و زندگی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانی

هزینه تحصیل و زندگی در روسیه ویژه دانشجویان ایرانیروسیه نیز مانند ایران هم دانشگاه دولتی دارد و هم دانشگاه های غیرانتفاعی. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی و ملی برای دانشجویان خارجی و به ویژه ایرانی، خیلی کم است و اصلا به چشم نمی آید. برای زندگی کردن و اقامت این دانشجوها نیز، خوابگاه های دولتی با هزینه خیلی کم به آن ها ارائه می گردد.

اما در صورتی که این اقامتگاه های مخصوص در دسترس نباشد، پانسیون هایی با بهای کم و ارزان نیز در این کشور وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. بنابراین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه آنقدرها هم گران نیست.

اما برای محاسبه هزینه های کلی زندگی در روسیه، باید با یک وکیل حقوقی و شرکت‌ های اعزام دانشجو رشته های پزشکی و سایر رشته ها، در این زمینه مشورت کنید تا به اطلاعات دقیق دست یابید. چرا که مخارج این زندگی، خورد و خوراک، درمان، حمل و نقل و … را نیز شامل می گردد.

شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیه

شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی در دانشگاه لومونسف روسیهدانشگاه لومونسف روسیه، یک دانشگاه ملی در شهر مسکو، پایتخت این کشور است. این دانشگاه که یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز علمی و پژوهشی دنیا محسوب می گردد، سالانه پذیرای تعداد بسیار زیادی دانشجو از سرتاسر دنیا می باشد.

رشته های داروسازی و پزشکی، یکی از بهترین رشته های تحصیلی در این دانشگاه هستند که توسط اساتید مجرب و کارکشته ای تدریس می گردند.

برای اطلاع یافتن از ضوابط و شرایط ورود به این مرکز آموزش عالی و دریافت کردن پذیرش آن و نیز تحصیل پزشکی در روسیه، بهترین راه کار این است که با یک موسسه اعزام دانشجو به روسیه تماس برقرار سازید.

دانشگاه های روسی مورد تایید وزارت بهداشت ایران

دانشگاه های روسی مورد تایید وزارت بهداشت ایراناگر قصد دارید که برای گذراندن دوره های پزشکی به کشور روسیه سفر کنید و از دانشگاه های آن پذیرش بگیرید، باید به دنبال مراکزی بگردید که مورد تایید وزارت بهداشت ایران باشند. در غیر این صورت مدرک شما در کشور اعتباری نخواهد داشت.

این کشور دارای چند صد داشنگاه دولتی و غیر دولتی می باشد که رشته های مختلفی در زمینه های مهندسی، ریاضی، فیزیک، پزشکی و … را ارائه می دهند. اما فقط چندین دانشکده ملی و دولتی آن هستند که توسط وزارت علوم ما تایید شده اند.

برای اطلاع از لیست دانشگاه های روسی مورد تایید این وزارت، بهتر است به جستجو کردن در بستر فضای مجازی و سایت های مربوطه بپردازید. در این سایت ها علاوه بر کسب اطلاع در این زمینه می توانید شرایط کامل تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه را نیز مورد بررسی قرار دهید و در صورت تمایل برای آن اقدام کنید.

هر آنچه باید در مورد تحصیل در روسیه بدانید

هر آنچه باید در مورد تحصیل در روسیه بدانیداگر شما هم یکی از افرادی هستید که کشور روسیه را برای تحصیل و زندگی انتخاب کرده اید، لازم است که قبل از هرکاری مختصری اطلاعات در مورد این سرزمین داشته باشید.
روسیه کشوری بسیار پهناور است که بخشی از آن در قاره آسیا و بخش دیگر آن نیز در قاره اروپا قرار دارد. آب و هوای این کشور در پاییز و زمستان بسیار سرد است و زندگی کردن در مناطقی چون سیبری برای مردم دیگر نقاط جهان می تواند غیر ممکن به نظر برسد.

شما عزیزان می توانید هر آنچه باید در مورد تحصیل و گذراندن زندگی خود در روسیه بدانید را، با پرسه زدن در وب سایت های آنلاین به دست آورید. اما همیشه مشورت کردن با یک فرد با تجربه و آگاه مطمئن ترین راه حل است.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید