این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انتقال دانشجو از روسیه به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط انتقال دانشجو از روسیه به ترکیهمدارک لازم برای انتقال دانشجو از روسیه به ترکیه:مزایای تحصیل و اعزام دانشجو به ترکیه
دانشجو از روسیه به ترکیه

در شرایطی که نیاز باشد دانشجو از روسیه به ترکی انتقالی بگیرد شرایط ویژه و خاص خود را دارد و به این آسانی که فکر می کنید نیست. برای کسب اطلاعات در مورد انتقال دانشجو از روسیه به ترکیه مقاله زیر را دنبال کنید.

دانشجو از روسیه به ترکیه

شرایط انتقال دانشجو از روسیه به ترکیه

توجه کنید همان طور که اعزام دانشجویان از ایران به روسیه قوانین خاص خود را دارد پش اعزام دانشجویان از روسیه به ترکیه نیز شرایط منحصر به فرد و خاص خود را دارد.
دانشجو در صورتی که تمام شرایط لازم را داشته باشد متناسب با قوانین کشور ترکیه می تواند به این کشور انتقال پیدا کند ولی لازم است که در ابتدا قوانین کشور ترکیه را بداند و با آن آشنا باشد.

دانشجو از روسیه به ترکیه

مدارک لازم برای انتقال دانشجو از روسیه به ترکیه:

  • گواهی اشتغال تحصیلی از یکی از دانشگاه های معتبر روسیه که مورد تایید وزرات بهداشت باشد و این گواهی اشتغال باید در سطح جهان اعتبار داشته باشد.
  • تحصیل و پشت سر گذاشتن حداقل 2 سال در نظام جدید (سالیانه) و یا گذراندن 72 واحد در نظام آموزشی ترمی واحدی(قدیم) با میزان معدل 14 از 20 نمره یا واحد های گذرانده می بایست دارای میانگین 70 درصد واحد های اخذ شده در دانشگاه های معتبر روسیه باشد.
  • مدرک دیپلم دبیرستان رشته های : ریاضی ، فیزیک وعلوم تجربی با معدل کتبی حداقل ۱۶ و میانگین معدل کل ۱۷ از ۲۰ نمره
  • مدرک پیش دانشگاهی با میانگین معدل ۱۷ از ۲۰ نمره

توجه کنید که انتقالی رشته های مختلف متفاوت است برای مثال انتقالی گرفتن رشته های علوم پایه با انتقالی گرفتن رشته های پزشکی و یا دندان پزشکی تفاوت هایی دارد و دانشجو برای انتقالی گرفتن باید به تمامی این شرایط و قوانین موجود آشنا باشد تا که در انتقالی گرفتن به مشکل برنخورد.
در انجام هر کار مهمی افراد نیاز به مشورت و راهنمایی انسان های دانا و تحصیل کرده دارند، برای موضوع مهمی مثل مهاجرت و یا انتقالی شما نیاز دارید که با یک مشاور مشورت کنید و از او راهنمایی های لازم را بگیرد و با خیالی آسوده برای انتقالی خود اقدام کنید.

دانشجو از روسیه به ترکیه

مزایای تحصیل و اعزام دانشجو به ترکیه

کشور ترکیه دارای 100 خورده ای دانشگاه معتبر و معروف در جهان است که همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان خواستار اعزام به کشور های خارجی نظیر ترکیه می شوند.
اما باید بدانید که کشور ترکیه مانند سایر کشور های خارجی موجود برای اعزام دانشجو و پذیرش آن یکسری قوانین و شرایط بخصوص و ویژه خاص خود را دارد و در صورت اینکه دانشجو تمام این شرایط را با یکدیگر داشته باشد می تواند در دانشگاه مربوطه ثبت نام کرده و پذیرش شود.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید