این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اعزام دانشجو به مسكو با کم ترین هزینه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اعزام دانشجو به مسكوآیا مسکو شهری گران است؟!اعزام دانشجو به مسكواعزام دانشجو به مسكواعزام دانشجو به مسكوچگونه زندگی دانشجویی ارزانی در مسکو داشته باشیم!؟
اعزام دانشجو به مسكو

در دوران رکود اقتصادی کشورمان موسسه ما با کمترین هزینه ممکن اعزام دانشجو به مسكو را در رشته های مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا انجام می دهد.

اعزام دانشجو به مسكو

آیا مسکو شهری گران است؟!

بله، مسکو یکی از گران ترین شهرهای دنیاست، اما این به معنای آن نیست که شما باید هزینه زیادی برای زندگی در آن صرف کنید بلکه با مدیریت دخل و خرج خود می توانید زندگی متوسطی داشته باشید.
قطعا مسکو یکی از شهرهای معروف، باستانی و مهم برای اروپا هست، هرچند سه چهارم روسیه در آسیا قرار دارد، اما مسکو در قسمت اروپایی روسیه قرار گرفته است.
همانطور که از اهمیت مسکو گفته شد، بسیار واضح است که این شهر توریستی، شلوغ و بزرگ است و روزانه هزاران توریست از آن بازدید می کنند.
اما مسکو دانشگاه های علمی معروفی در سطح جهان دارد که نظر دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

اعزام دانشجو به مسكو

اعزام دانشجو به مسكو

دانشگاه های معتبر و روابط خوب ایران و روسیه باعث تمایل افراد بیشتری برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این شهر می شود.

مسکو در کنار شلوغی ها و ریخت و پاش های یک شهر شلوغ از سرویس حمل و نقل عمومی خوبی برخوردار است، و فروشگاه های بزرگ که محصولات خود را با قیمتی کمتر عرضه می کنند برخوردار است.

داشتن امکانات خوب در این شهر به مردم علی الخصوص دانشجویان خارجی امکان داشتن یک زندگی متوسط یا گاها متوسط به بالا را می دهد.

اعزام دانشجو به مسكو

چگونه زندگی دانشجویی ارزانی در مسکو داشته باشیم!؟

قطعا خرید کتاب، پرداخت شهریه ها، شرکت در دوره ها و کلاس های مختلف، تهیه لباس و غذا همگی زندگی دانشجویی را سخت و گران می کند.
مخصوصا افرادی که زمان زیادی را به مطالعه و تحقیق و بررسی می پردازند وقت کمتری برای کار کردن و افزایش درآمد خود دارند.

اما نگران نباشید، با گرفتن بورسیه تحصیلی، مدیریت درآمد و خرج خود، استفاده از امکانات مخصوص دانشجویی مانند خوابگاه ها، کارت حمل و نقل دانشجویی، کارت ورود به موزه دانشجویی و… می توانید زندگی متوسطی حتی در شهری گران همچون مسکو داشته باشید.

بدنیست بدانید روسیه به دانشجویان خارجی خود امکان کار در هنگام تحصیل را می دهد که این یک فرصت عالی برای افزایش درآمد در دوران دانشجویی است.
با مدیریت زندگی مالی خود، استفاده از امکانات دانشجویی همچون خوابگاه و کارت حمل و نقل ارزان و.. در دوران دانشجویی خود در مسکو زندگی راحتی خواهید داشت.

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید