اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه و تحصيل در رشته های پزشكي و غیر پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های روسیه شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان به این سایت مراجعه کنید .

اعزام دانشجو

ارسال مدارک به دانشگاه‌ های روسیه

بعد از گذراندن این دوره دانشجو ها می‌ توانند تقاضایشان را برای ورود به تحصیل در دوره‌ های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، پزشکی غیر پزشکی و دندان پزشکی می فرستند و در صورتی که در این کشور اقامت دارید ثبت نام می شوید .تحصیل به زبان روسی

در دانشگاه ‌های این کشور تحصیل حتما به زبان روسی صورت می گیرد ، برخی رشته‌ ها یا دوره ‌های آموزشی با تحصیل کردن به زبان انگلیسی ( تقریبا ۲۰ رشته ) و فرانسه دارو سازی انجام می شود .

به هر روی دانشجوی خارجی ، هم برای زندگی و هم کار های روز مره ی خود در این کشور ، هم برای آشنایی با همه ی کتاب ‌های درسی طی دوره آموزشی ، به ویژه متقاضی های رشته های پزشکی به خاطر کار های بیمارستانی و تماس با بیمار به زبان روسی احتیاج دارند .
برای اطلاع پیدا کردن از هزینه های تحصیل در این کشور و هم چنین شرایط تحصیل در روسیه وارد این قسمت بشوید .

اعزام دانشجو

طول دوره ی تحصیلی در روسیه

طول دوره ی تحصیل در روسیه بسته به این که چه رشته ای مد نظرتان است و نسبت به برنامه ی تحصیل رشته ی شما فرق می کند .

لطفا ، در بخش “ تحصیل در روسیه ” با نظام آموزش عالی این کشور آشنا شوید . در این قسمت اطلاع راجع به طول دوره‌ های تحصیل همه ی رشته ‌ها پیشنهاد شده است .

همین طور ، بنا به تقاضای دانشجو ، می ‌توان سند مازاد منطبق با استاندارد اروپایی ها گرفته شود . با این کار مقطع شما در همه ی کشور های اروپایی و مناطق آموزش عالی به رسمیت شناخته می شود .

دوره های کارشناسی ارشددر دانشگاه‌ های این کشور تحصیل در دوره‌ ی کارشناسی ارشد امکان پذیر است .
دوره ی تحصیلی کارشناسی ارشد دو سال است .
دانشجو های خارجی که لیسانس دارند ( دوره ی تحصیلی چهار سال ) این امکان برایشان هست که در دوره ی کارشناسی ارشد ثبت نام کنند .

اعزام دانشجو

اعزام دانشجو به روسیه و شهریه ی تحصیل در روسیه

شهریه ی این دوره های تحصیلی به طور میانگین تقریبا حدود ۲۵۰۰ – ۸۰۰۰ دلار است . شهریه ی دوره ی تحصیلی به عواملی مثل دانشگاه ، رشته و تخصص و زبانی که تدریس شده است وابسته است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

بزرگترین موسسه مجاز جهت تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

موسسه های متعددی در اقصی نقاط کشور مان به راه افتاده اند که وظیفه بسیار مهم اعزام دانشجو به خارج از ایران را بر عهده دارند. بزرگترین موسسه مجاز جهت تحصیل و اعزا