اعزامی ها
خانه / اعزام دانشجو به روسیه / اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه

اعزام دانشجو به روسیه و تحصيل در رشته های پزشكي و غیر پزشکی و دندان پزشکی در دانشگاه های روسیه شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان به این سایت مراجعه کنید .

اعزام دانشجو

ارسال مدارک به دانشگاه‌ های روسیه

بعد از گذراندن این دوره دانشجو ها می‌ توانند تقاضایشان را برای ورود به تحصیل در دوره‌ های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، پزشکی غیر پزشکی و دندان پزشکی می فرستند و در صورتی که در این کشور اقامت دارید ثبت نام می شوید .تحصیل به زبان روسی

در دانشگاه ‌های این کشور تحصیل حتما به زبان روسی صورت می گیرد ، برخی رشته‌ ها یا دوره ‌های آموزشی با تحصیل کردن به زبان انگلیسی ( تقریبا ۲۰ رشته ) و فرانسه دارو سازی انجام می شود .

به هر روی دانشجوی خارجی ، هم برای زندگی و هم کار های روز مره ی خود در این کشور ، هم برای آشنایی با همه ی کتاب ‌های درسی طی دوره آموزشی ، به ویژه متقاضی های رشته های پزشکی به خاطر کار های بیمارستانی و تماس با بیمار به زبان روسی احتیاج دارند .
برای اطلاع پیدا کردن از هزینه های تحصیل در این کشور و هم چنین شرایط تحصیل در روسیه وارد این قسمت بشوید .

اعزام دانشجو

طول دوره ی تحصیلی در روسیه

طول دوره ی تحصیل در روسیه بسته به این که چه رشته ای مد نظرتان است و نسبت به برنامه ی تحصیل رشته ی شما فرق می کند .

لطفا ، در بخش “ تحصیل در روسیه ” با نظام آموزش عالی این کشور آشنا شوید . در این قسمت اطلاع راجع به طول دوره‌ های تحصیل همه ی رشته ‌ها پیشنهاد شده است .

همین طور ، بنا به تقاضای دانشجو ، می ‌توان سند مازاد منطبق با استاندارد اروپایی ها گرفته شود . با این کار مقطع شما در همه ی کشور های اروپایی و مناطق آموزش عالی به رسمیت شناخته می شود .

دوره های کارشناسی ارشددر دانشگاه‌ های این کشور تحصیل در دوره‌ ی کارشناسی ارشد امکان پذیر است .
دوره ی تحصیلی کارشناسی ارشد دو سال است .
دانشجو های خارجی که لیسانس دارند ( دوره ی تحصیلی چهار سال ) این امکان برایشان هست که در دوره ی کارشناسی ارشد ثبت نام کنند .

اعزام دانشجو

اعزام دانشجو به روسیه و شهریه ی تحصیل در روسیه

شهریه ی این دوره های تحصیلی به طور میانگین تقریبا حدود ۲۵۰۰ – ۸۰۰۰ دلار است . شهریه ی دوره ی تحصیلی به عواملی مثل دانشگاه ، رشته و تخصص و زبانی که تدریس شده است وابسته است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ناديا اسكندرزاده افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 79253790017+
شماره پشتیبانی: 989053819257+
آدرس کانال: ezamiha_ir@

مطلب پیشنهادی

نخستین موسسه با کمترین قیمت اعزام دانشجو به روسیه در کشور

یکی از فعالیت هایی که موسسات حقوقی و اقامتی برای متقاضیان دریافت پناهندگی و اقامت در کشورهای دیگر انجام می دهند، اعزام کردن دانشجویان به این کشور ها برای ادامه