این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شهر تبریزاعزام دانشجو به روسیه در تبریز در رشته پزشکی و دندان پزشکیمدارکی که دانشگاه های مسکو ارایه می کند مورد تایید وزارت بهداشت است.
اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

تحصیل در روسیه در پایتخت آن از برترین انتخاب ها برای تحصیل در این روسیه است . تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در روسیه شرایط خاصی را برای شما در موسسه های شهر تبریز آماده کرده اند . اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

موسسه ی اعزام دانشجو به روسیه در شهر تبریز

تحصیل در پایتخت این کشور از بهترین انتخاب ها برای ادامه ی تحصیل در روسیه است . تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه و تحصیل در دندان پزشکی در این کشور شرایط خاصی را برای کسانی که دیپلم تجربی دارند و در عین حال پزشک عمومی نیستند به وجود آورده است که در این شرایط افراد خواستار تحصیل در این رشته ها می توانند به آسانی در برترین دانشگاه های پایتخت تحصیل خود را شروع کنند .

تحصیل در این کشور با توجه به حاوی بودن این کشور از مرغوب ترین سیستم اموزش و پرورش در جهان مورد تقاضای خیلی از اشخاص است و هر ساله متقاضیان بسیاری برای تحصیل در روسیه از کل جهان به این کشور مهاجرت می کنند تا در برترین دانشگاه های پایتخت شروع به تحصیل کنند .

قابل توجه است که هزینه های تحصیل در این کشور که ما در زیر این سایت به ان اشاره می کنیم به صرفه است و در مقایسه با کشور هایی مثل انگلیس بسیار ارزان تر است .

کشور روسیه از لحاظ مسافت فاصله زیادی با کشورمان ندارد در نتیجه برای ایرانی هایی که تمایل دارند در یک کشور ارزان و در عین حال مرغوب و در رشته هایی مثل دندان پزشکی تحصیل خود را ادامه دهند موقعیت خیلی مناسبی را فراهم می آورد .

اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

اعزام دانشجو به روسیه در تبریز در رشته پزشکی و دندان پزشکی

تحصیل پزشکی در این کشور در مقایسه با کشورمان که دوره های پزشکی عمومی 7 ساله است ، تحصیل پزشکی در روسیه 6 ساله است و تحصیل دندان پزشکی 5 ساله است .

دانشجو هایی که از دانشگاه های پایتخت این کشور فارغ التحصیل شده اند می توانند علاوه بر کشور ما در کشور های اروپایی و پیشرفته ی جهان تحصیلشان را ادامه دهند و در صورت تمایل به کار مشغول شوند .

اعزام دانشجو به روسیه در تبریز

مدارکی که دانشگاه های مسکو ارایه می کند مورد تایید وزارت بهداشت است.

هم چنین اموزش عالی این کشور در رشته های به جز رشته ی پزشکی مثل مهندسی ، اقتصاد و علوم انسانی دانشجو می گیرد .
تحصیل در رشته های پزشکی در این کشور در دانشگاه های مسکو به سه زبان گوناگون است .
زبان روسی که معمولا دانشجو های روسی زبان آن را انتخاب می کنند ، زبان فرانسه و انگلیسی است .

نادیا اسکندر زاده افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه شما را به اقامت و پذیرش دانشجویان در روسیه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید